Kişisel Bilgiler

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. İhtisasını Çukurova Üniversitesinde tamamlamıştır. Dr. Gülşen, A.B.D'de Baylor Tıp Fakültesi, Kansas Universitesi, Washington Askeri Tıp Fakültesi, Teksas Ortopedi Hastanesi; Rusya'da Kurgan İlizarov Hastanesinde, Fransa'da Calot Enstitüsünde çalışmalarda bulunmuştur.

Ortopedi ve Travmatolojiyi ilgilendiren tüm hastalıkların teshis ve tedavisinde uzmanlaşmış olup, Ortopedi'nin yanı sıra, Omurga Hastalıkları, Eksternal Fiksasyon ve Biyomekanik alanlarında yaptığı çalışmalarla tanınmıştır.

Bel ve boyun fıtıkları, omurga eğrilikleri, omurga kırıkları, kol-bacak uzatılması, doğumsal ve sonradan olma şekil bozukluklarının düzeltilmesi, iyileşmeyen kırık ve kemik iltihapları gibi konular Dr. Gülşen'in özel ilgi alanlarıdır.

Romatizmal kamburlukların düzeltilmesi, İlizarov yöntemleriyle boy uzatılması gibi bir çok tedavi yönteminin ülkemizdeki ilk uygulayıcılarından olmuş; Omurga ve Eksternal Fiksasyon alanlarında patentler almış; birçok makale, kitap ve kitap bölümü yazmış; Dünya İlizarov Kongresi, 7. Uluslararası Omurga Kongresi , Ilizarov ve Çukurova Bilgi Yenileme Kursları başkanlıkları yapmış; yurt içinde bir çok kongre ve toplantıda, yurt dışında Cezayir, Kore ve Ürdün'de konferanslar vermiştir.

Tedavileri

  • Boy Uzatma Ameliyatı
  • Ayak Estetiği

İLETİŞİM TALEBİ GÖNDER