Kişisel Bilgiler

1972 ABD, Sakramento doğumludur. Viyana Birleşmiş Milletler Lisesini ve ardından da Uluslararası Bakolerayı 1990 yılında tamamladı. Avusturya’da Viyana Tıp Fakültesinde 1 yıl okudu sonra Tıp Eğitimine Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinde devam etti.  Uzmanlığını Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi, Dermatoloji Anabilim Dalında tamamladı.

2004'te  Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı'nda çalışmaya başladı. 2005 yılında aynı bölüme Yardımcı Doçent olarak atandı.

2008 yılında Ankara Tıp Fakültesi, Dermatoloji Anabilim Dalında Doçentlik ünvanı almaya hak kazandı. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Bölümüne Ana Bilimdalı Başkanı oldu.  Ulusal ve uluslarası kongrelerde yazısal ve sözel bildiriler sundu. 55 uluslarası makalesi yayınlandı.

2016 yılında kendi muayenehanesinde, eşi Plastik Cerrah Doçent Dr. Nedim Sarıfakıoğlu ile birlikte hizmet vermeye  başladı.  

Arman isminde oğlu vardır.

EADV (European Academy of Dermatology and Venereology) derneğine ve cESPD (European Society for Pediatric Dermatology) derneğine üyedir.

Tedavileri

  • PRP
  • Lazer Epilasyon

İLETİŞİM TALEBİ GÖNDER