Kişisel Bilgiler

Prof. Dr Erdem YORMUK 29 Ekim 1943 tarihinde İzmir’de doğdu.İzmir doğumludur. Liseyi İzmir'de tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Tip Fakültesi'nde eğitimine başlamıştır. 1967 tarihinde Deniz Teğmeni olmuştur. Bartın Deniz Üs Komutanlığında kıta hizmetini yapmıştır. 

GATA Plastik Rekonstrüktif cerrahi ihtisasını kazanmıştır. 1971-1975 yılları arasında Genel Cerrahi ihtisasını tamamlamıştır. Plastik Cerrahi ihtisasını yaparken Uluslararası "Tord Skoog Plastic Surgeon" bursunu kazanmıştır ve  İsveç Uppsala Üniversitesi Tıp Fakültesinde Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Kliniğin'e gitmiş ve deneyim kazanmıştır.

Özellikle dudak damak yarıkları, transseksualizim, meme, yüz germe, burun ve kulak estetiği, el cerrahisi, yanık cerrahisi konularında eğitim almıştır. Yüz felçlerinde "Serbest Çizgili Kas Aktarımlarında Denervasyon Süresi" doçentlik tezini hazırlayarak 1980 yılında Üniversite Doçenti oldu. İ

İstanbul Kasımpaşa Deniz Hastanesinde hizmet verdi ve 1982 yılında GATA Plastik ve Çene Cerrahi Kliniğine Doçent olarak atandı. 

Ankara Üniversitesi Tip Fakültesi'nde Plastik Rekonstruktif Cerrahi Anabilim Dalını kurmak üzere görevlendirildi. Deniz Tbp. Albay olarak bu görevini sürdürürken 1986 yılında Ordudan ayrıldı. Sonra da Profesor ünvanını aldı. 2010 yılında emekli oldu. 

Prof. Dr. Erdem YORMUK, Estetik Cerrahi Derneği ve Türk interplast Derneği kurucu üyesidir.  Amerikan, Avrupa, "Tord Skoog Society Plastic Surgeon", Asya-Pasifik plastik cerrahi derneklerinin üyesidir. 

Evli ve bir çocuk babasıdır.

Tedavileri

  • Burun Estetiği
  • El Estetiği
  • Yanık Tedavisi
  • Dudak Damak Yarığı (Tavşan Dudak) Tedavisi

İLETİŞİM TALEBİ GÖNDER