Prof. Dr. Bekir Atik

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Üsküdar / İstanbul
- Hasta Memnuniyeti
5 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Akasya Kent Kule A1 Blok Kat:32

Haritada Gör

Hakkında

Prof. Dr. Bekir Atik Kimdir?

1968 yılında Kayseri de doğumlu Prof. Dr. Bekir Atik, 1993'te Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Erzincan ilinde pratisyen hekim olarak görev yaptı. Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlık eğitimini 2002'de Gaziantep Üniversitesi'nde tamamladı.
 
 Aynı yıl Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda kurucu öğretim üyesi olarak çalıştı.  2007 yılında Doçent ünvanı aldı. 2011 yılında İstanbul Medeniyet Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalı’ nda kurucu öğretim üyesi olarak göreve başladı. 2013 yılında profesör ünvanı aldı. Halen serbest hekim olarak görev yapmaktadır.
 
 Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Türk Rekonstrüktif Mikro Cerrahi Derneği, Çene Yüz Cerrahları Derneği, Yara, Bakım ve Doku Onarımı Derneği ve Türk Tabipleri Birliği üyesidir. Yayınlanmış 60 kadar uluslararası 20 kadar ulusal makalesi ve çok sayıda yurt içi ve yurt dışı bildirileri mevcuttur.

Hasta Yorumları

0 Hasta Yorumu
Hasta yorumu bulunmamaktadır.

Soru&Cevap

0 Soru&Cevap 0 Soru&Cevap
Soru&Cevap bulunmamaktadır.