Kişisel Bilgiler

1952 Malatya doğumludur. İlk Orta ve Liseyi Malatya’da bitirdi. Sonra Hacettepe Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimi aldı, 1983'te Hacettepe Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji ABD'da uzmanlığını aldı.

Askerlik görevini Kayseri Hava İndirme Tugayında yaptı. Mecburi hizmet görevi için gittiği Rize SSK Hastanesi'nde 7 yıl çalıştı. Doğuştan Kalça Çıkığı ve Çocuk dirsek kırıklarını tedavi etti.

1991 de SSK Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine Başasistan 1992'de de Şef Yardımcısı oldu. 2002 -2004 yılında TOTBİD Pediatrk Ortopedi Derneği Başkanlığı yaptı. 2004-2008 Istanbul Hastaneleri Pediatrik Ortopedi Ortopedik Travma ve İlizarov Toplantıları koordinatörlüğünü yaptı.

2006 yılında Doçent ünvanı almaya hak kazandı. Aynı yıl Klinik Şef Vekili ve 2010 Yılında Klinik Şefi oldu. 2011'de Şişli Florence Nightingale Hastanesi'nde Pediatrik Ortopedi faaliyetlerini sürdürmeye başladı. 2013 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalında Profesör oldu. 

Özellikle Çocuk ve Yetişkin Kalça ile ilgili teknikler tanımladı. Çocuk Ortopedide Kalça çıkığı, Dirsek Çevresi Kırıkları, Ekstremite Uzatma, Pethes hastalığı, Serebral Palsy,Nöromskuler Hastalıklar, Rotasyonel Anomaliler ve Pes Equino Varus(Çarpık ayak) Pesplanus(Düz taban)la ilgli alanlarda görev aldı.  Bu çalışmalarını birçok Ulusal ve Uluslararası toplantılarda sundu.          

Evli 2 çocuk babasıdır.
 

 

Tedavileri

  • Boy Uzatma Ameliyatı
  • Ayak Estetiği

İLETİŞİM TALEBİ GÖNDER