5 (14)

Op. Dr. Yuliya Doster

Kadın Hastalıkları ve Doğum
Nilüfer / Bursa
%100 Hasta Memnuniyeti
47 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Odunluk, Op.Dr. Yuliya Doster - Genital Estetik Bursa, Nilüfer/Bursa, Türkiye

Haritada Gör

Hakkında

Op. Dr. Yuliya Doster Kimdir?

Dr. Yuliya Doster üniversite eğitimini Diyarbakır’da Dicle Tıp Fakültesinde, 2006’da tamamladı. Uzmanlık eğitimini Uludağ Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde 2007-2012 tarihlerinde alan Dr. Doster Obstetrik ve Jinekoloji, Jinekolojik Onkoloji, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Perinatoloji ve Ürojinekoloji alanlarında çalışarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ünvanını kazandı. Uzmanlık eğitimi süresince sertifikalı Histeroskopi ve Laparoskopi eğitimi ve Jinekolojik ve Obstetrik Ultrason eğitimi aldı.

2012-2013 yıllarında uzmanlık eğitimi sonrası Muş’un Malazgirt ilçesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak mecburi hizmet görevini tamamlayan Dr. Doster 2013-2014 yıllarında İstanbul Bağcılar Özel Medipol Universitesi Hastanesinde ve 2014-2017 yıllarında Bursa Özel Medical Park Hastanesinde görev yaptı. Bu yıllarda Cinsel Terapi ve Aile ve Çift Terapisi sertifikası alan Dr Doster Kadın Hastalıkları ve Doğum çalışma alanına Vajinismus Terapisi ve Seksüel Fonksiyon Bozuklukların Terapisi’ni de ekledi. Kozmetik ve Estetik jinekoloji alanında eğitim aldı ve 2018’de ISAGSS (International Society of Aesthetic Genital Surgery and Sexology) Uluslararası Estetik Genital Cerrahi ve Seksoloji Topluluğu’na katıldı.

2017’de kurduğu Kadın Hastalıkları ve Doğum Özel Kliniği’nde çalışan Doktor Yuliya Doster Kozmetik Jinekoloji ve Estetik Genital Cerrahi, Vajinismus Terapisi ve Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında çalışmaktadır. Doktor Doster evli ve 2 çocuk annesidir.

Özgeçmiş

2006 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Uzmanlık eğitimini Uludağ Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde 2007-2012 tarihlerinde alan Dr. Doster Obstetrik ve Jinekoloji, Jinekolojik Onkoloji, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Perinatoloji ve Ürojinekoloji alanlarında çalışarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ünvanını kazandı. Uzmanlık eğitimi süresince Genel Jinekoloji ve Opstetri, Jinekolojik Onkoloji, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Perinatoloji ve Ürojinekoloji alanlarında eğitim aldı. Sertifikalı olarak daHisteroskopi ve Laparoskopi eğitimi ve Jinekolojik ve Obstetrik Ultrason eğitimi aldı.

2014-2017 yılları arasında Cinsel Terapi ve Aile ve Çift Terapisi sertifikası alan Dr Doster Kadın Hastalıkları ve Doğum çalışma alanına Vajinismus Terapisi ve Seksüel Fonksiyon Bozuklukların Terapisi’ni de ekledi. Kozmetik ve Estetik jinekoloji alanında eğitim aldı.

Uzmanlık Eğitimi Süresince:

 • Genel Jinekoloji ve Opstetri, Jinekolojik Onkoloji, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Perinatoloji ve Ürojinekoloji alanlarında eğitim aldı.

 • Operatif Histeroskopi ve Laparoskopi sertifikası,

 • Obstetrik ve Jinekolojik Ultrasonografi sertifikası almaya hak kazandı.

Sertifikalar:

 • 2012, Laparoskopi ve Histeroskopi Uygulama Eğitim Sertifikası
 • 2015, Cinsel Terapi Eğitimi Sertifikası
 • 2016, Aile ve Çift Terapisi Eğitimi Sertifikası
 • 2018, Reconstructive - Aesthetic Genital Surgery & Sexology (RAGSS)
 • 2018,  For successfully attending the Laboratoires VIVACY Theory and Injection Technique Advanced Training on DESIRIAL indications
 • 2018, Kadında, Genital Bölgede, Fonksiyonel ve Estetik Amaçlı Dolgu Uygulamaları ve DESIRAL  – DESIRAL PLUS
 • 2018, Kozmetik Jinekolojik Operasyonlar Canlı Cerrahi Kursu
 • 2019, Mezoterapi Uygulama
 • 2019, İleri Düzey Genital Estetik Cerrahi Hands On Kursu

2017 – halen Yuliya Doster Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği, Bursa
2014 – 2017 Özel Medical Park Hastanesi, Bursa
2013 – 2014 Medipol Mega Özel Üniversitesi Hastanesi, İstanbul
2012 – 2013 Malazgirt Devlet Hastenesi, Muş
 • ISAGSS (International Society of Aesthetic Genital Surgery and Sexology) Uluslararası Estetik Genital Cerrahi ve Seksoloji Topluluğu 

Hasta Yorumları

14 Hasta Yorumu
A.D.16 MEMNUN Belirtilmedi 0 Yorum
9 ay önce
F.Ş MEMNUN Belirtilmedi 0 Yorum
9 ay önce

Videolar

Soru&Cevap

0 Soru&Cevap 0 Soru&Cevap
Soru&Cevap bulunmamaktadır.

Makale&Haberler

6 ay önce
845
6 ay önce
Ameliyatsız Genital Estetik (Kadın Estetiği)
Ameliyatsız Genital Estetik (Kadın Estetiği) 6 ay önce
1175
6 ay önce
Genital Estetik