Kişisel Bilgiler

1969 yılında Fransa’da doğdu. İzmir Müdafaai Hukuk İlkokulu ve Bornova Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandı. Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Kliniği’nde ihtisasını tamamladıktan sonra 2001 yılında Op.Dr. Denizhan Özkaya ile beraber Alsancak’ta ENTO Kulak Burun Boğaz ‘ı kurdu.

Avusturya Viyana Üniversitesi Kulak Burun Boğaz Kliniği’nde 1998 yılında misafir doktor statüsünde çalışan Op.Dr. Ümit Filiz  İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Türk Kulak Burun Boğaz Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Türk Kulak Burun Boğaz Baş Boyun Cerrahisi Vakfı, Türk KBB Fasiyal Plastik Cerrahi Çalışma Grubu, Türk Uyku Araştırmaları Derneği ve Avrupa Uyku Araştırmaları Derneği Havacılık Tıbbi Derneği üyesidir.

Hava Kuvvetleri bünyesindeki Eskişehir Hava – Uzay Tababeti Fizyolojik Eğitim Kursunda “Uçuş Hekimliği” sertifikası (8 Ekim – 16 Kasım 2001) almıştır. Estetik ve fonksiyonel burun cerrahisi, endoskopik sinüs ameliyatları ve horlama ve apne cerrahisi özel ilgi alanlarıdır.

Tedavileri

  • Burun Estetiği

İLETİŞİM TALEBİ GÖNDER