Kişisel Bilgiler

Sibel Malkoç, ilk ve orta öğretimini Karadeniz ‘de tamamladı. 1984 yılında Ankara Atatürk Lisesi’nden mezun oldu ve aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi ’ne başladı. 1991 yılında HÜTF ‘ni bitiren Sibel Malkoç, 1992 yılında Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi ‘nde asistanlık eğitimine başladı. 1992-1996 yılları arasında aynı hastanede Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamladı. Eğitimi süresince birçok yerli ve yabancı yayın yaptı ve alanı ile ilgili kitapların çevirisine katkıda bulundu. Sibel Malkoç eğitim sürecinin son bir yılında infertilite (kısırlık) konusunda tez çalışmalarını yürüttü.

1997 yılında Antalya Devlet Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Aynı yıl Antalya‘da özel muayenehanesini açarak, hastalarına hizmet vermeye başladı. Sibel Malkoç yaklaşık sekiz yıl kamu hizmetinden sonra 2004 yılında, kurucusu olarak Antalya’nın ilk özel Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi olan Jinefem Tıp Merkezini açtı. 2013 yılı Eylül ayında hizmet kalitesini daha kişisel ve kaliteli hale getirmeyi planlayan Sibel Malkoç, daha butik hizmet vermek amacı ile SM Kliniği açarak hastalarını burada kabul etmeye başladı.

Genital Lazer Uygulamaları konusunda eğitimini 2014 yılında Ljubljana-SLOVENYA’ da tamamlamış olup, beş yıldır lazer ile klinik uygulamalarına devam etmektedir. Jineseksoloji eğitimini, 2017 yılında CİSED’ de tamamlamıştır ve Cinsel Terapist olarak sertifiye edilmiştir. Son iki yıldır vajinismus ve cinsel fonksiyon bozuklukları olan hastalarına bu alanlarda da hizmet vermeye başlamıştır.

Sibel Malkoç, 2018 Temmuz ayından itibaren İstanbul Liv ULUS Hospital ‘de , özellikle; Estetik Genital Cerrahi Uygulamaları ve Genital Lazer Uygulamaları başta olmak üzere, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğin de hizmet vermeye devam etmektedir.

Doktorumuz bir erkek çocuk annesidir ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Tedavileri

  • Vajina Daraltma
  • Kızlık Zarı Onarımı
  • Labioplasti

İLETİŞİM TALEBİ GÖNDER