Op. Dr. Serdar Eren

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Beşiktaş / İstanbul
- Hasta Memnuniyeti
100 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Vişnezade Mahallesi, Acısu Sokaği, 16, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Haritada Gör

Hakkında

Op. Dr. Serdar Eren Kimdir?

1954 Ankara doğumludur. 1977'de İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesin'den mezun olmuştur., Köln St. Agatha-Hastanesi Cerrahi Kliniğinde cerrahi asistanlığına başlamıştır. Estetik-plastik cerrahi eğitiminin yanı sıra  el cerrahisi ve rekonstrüktif mikro-cerrahi konusunda da eğitimi de almıştır.

Köln-Merheim Hastanesi Plastik Cerrahi ve Ağır Yanık Merkezi'nde el cerrahisi ve mikro-cerrahi dalının kurulmasını sağlamış, Aachen Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin Yanık Cerrahisi ve Estetik Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Bölümünün Yardımcı Başhekimliği ve Köln St. Agatha Hastanesi Plastik Cerrahi/El Cerrahisi Bölümü Başhekimliğini yapmıştır.

2003 yılından 2010 yılına kadar Köln MediaPark Hastanesinde Estetik-Plastik Cerrahi Merkezi Yöneticiliğini yapmıştır. 2010 senesinde Acıbadem Sağlık Merkezinin çabaları sonucu Türkiye’ye geri gelmiş ve Serdar Eren Sağlık ve Estetik Merkezini (SESEM) kurmuştur.

Özellikle estetik yüz ve göğüs cerrahisi (estetik ve tümörden sonra rekonstrüktif göğüs cerrahisi) ve vücut şekillendirme ameliyatları (optimize body-lifting amacıyla uygulanan kombine müdahaleler) alanlarında çalışmaktadır.

Alman Plastik Cerrahlar Birliği, Alman Estetik-Plastik Cerrahlar Birliği ve birçok ulusal ve uluslararası ihtisas derneklerinin üyesi olan Dr Eren, Almanyada ve ülkemizde estetik plastik ve rekonstrüktif cerrahi eğitimi alan genç cerrahlara yarattığı eğitim olanakları ile konusundaki deneyimini de aktarmayı sağlamıştır.

Serdar Eren plastik cerrahi biliminin ruhsal ve sanatsal yönlerini psikoanalitik bakış açısı ile gündeme getiren önemli bir felsefenin temsilcisidir. Tüm bu yoğun çalışma temposuna rağmen çok sevdiği kite surf ve snow kite sporlarına yaz kış zaman ayıracak kadar da spor tutkunudur.

Hasta Yorumları

0 Hasta Yorumu
Hasta yorumu bulunmamaktadır.

Soru&Cevap

0 Soru&Cevap 0 Soru&Cevap
Soru&Cevap bulunmamaktadır.