0 (0)

Op. Dr. Salim Balin

Obezite ve Metabolizma Cerrahisi
Şişli / İstanbul
%100 Hasta Memnuniyeti
12.685 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Merkez, Abide-i Hürriyet Cd No:127 D:6, 34381 Şişli/İstanbul

Hakkında

İlk ve orta öğrenimini Elazığ ve Malatya’da tamamladı. 1998 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başladı. 2005 yılında Tıp fakültesinden mezun oldu,18 ay mecburi hizmetini Çankırı yaprakılı/ikizören sağlık ocağında hizmet verdikten sonra 2007 yılında tıpta uzmanlık sınavını kazanarak Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi asistanlığına başladı.2013 yılında ihtisasını tamamlayıp Giresun/alucra’da mecburi hizmete başladı.

2014 yılından itibaren kamudan ayrılıp çeşitli özel kurumlarda obezite üzerinde çalışmalarda bulundu. İleri laparoskopik cerrahi, Obezite cerrahi alanında çalıştı,Geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanında çalışmalarda bulundu,diyabetik ayak üzerine ve kronik yara iyleşmesi üzerine çalıştı.

Türk Cerrahi Derneği, Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Derneği, Hepatopankreatobiliyer Cerrahi Derneği, Türk Obezite Cerrahisi Derneği, Bariatrik ve Metabolik Cerrahi Derneği üyesidir.

Salim Balın,orta düzeyde ingilizce bilmektedir. Özel ilgi alanları arasında obezite cerrahisi-Obeziteye Bütüncül Yaklaşımlar , tümör cerrahisi, diyabetik ayak kronik yara bakımı ve Fonksiyonel Tıp( integratif) yer almaktadır. Kendi alanında, tıp kitaplarına bölümler yazmış, yurt içi ve yurt dışında yayınlanmış çeşitli çalışmalar yapmıştır. Evli ve 2 çocuk sahibidir.

Deneyimler

0 Hasta Deneyimi
Deneyim bulunmamaktadır.

Soru&Cevap

3 Soru&Cevap 3 Soru&Cevap
N.Ç
8 ay önce
Tüp mide ameliyatı

Tüp mide ameliyatı ??? Merhaba ben 40 yaşında 155cm boyda ve yaklaşık...

Masiva
6 ay önce
Ameliyat için uygun muyum?

Merhaba, 29 yaşındayım. 1.58 boyum var 87 kiloyum. Ameliyat icin uygun...