Op. Dr. Onur Gürbüz

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Şişli / İstanbul
- Hasta Memnuniyeti
3 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Teşvikiye Mahallesi, Terrace Fulya Center, Hakkı Yeten Cd., Şişli/İstanbul, Türkiye

Haritada Gör

Hakkında

Op. Dr. Onur Gürbüz Kimdir?

1976 Mersin doğumlu. Lise eğitimini Mersin’de tamamladı ve 1993 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandı. Uzmanlığı için “Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi” anabilim dalını seçti ve Mersin'de okudu.

İhtisas eğitimi sırasında yanık tedavileri, mikrocerrahi operasyonlar, doğuştan anomaliler, kanser cerrahileri, çene kırıkları ve Estetik cerrahi ile ilgili ameliyatlarda bulundu. Ayrıca, “Meme kanseri sonrası yeniden meme yapılması” ile ve meme estetiği, burun estetiği, liposuction, saç ekimi ile özel olarak ilgilendi.

2006 yılında Florida/America ‘da ASAPS kongresinde “FUE tekniği ile saç ekimi” hakkında Prof.Dr. Alfonso Barrera’dan kurs aldı. 

2011 yılında Estetik Yüz Burun Cerrahisi Derneği’nin Bursa Acıbadem ve Konur hastanelerinde düzenlediği 2. FUE yöntemi ile Saç Ekimi (Canlı Cerrahi) ve Güncel Saç Tedavileri Kursunda “Eğitmen” olarak görev aldı ve canlı ameliyat yaparak kurs verdi.

 25 ulusal, 12 uluslar arası yayını, 3 adet ulusal basılan kitap bölümü, Mersin Üniversitesinden bilimsel çalışmaları sonrası aldığı teşekkür belgeleri vardır. 

Mecburi hizmetini Kayseri Eğitim ve Araştırma hastanesinde yapmıştır. 

2009 yılında kendi kliniğini açmıştır. Halen kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Hasta Yorumları

0 Hasta Yorumu
Hasta yorumu bulunmamaktadır.

Soru&Cevap

0 Soru&Cevap 0 Soru&Cevap
Soru&Cevap bulunmamaktadır.