Op. Dr. Mustafa Öksüz

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Konak / İzmir
- Hasta Memnuniyeti
32 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Kahramanlar Mahallesi, Özel Su Hospital, Konak/İzmir, Türkiye

Hakkında

Celal Bayar Üniversitesinde Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlık eğitimimi aldı.  1 yıl boyunca Yüzüncü Yıl Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde görev yaptı. Burada yarık damak-dudak olmak üzere bir çok konjenital anomali operasyonu gerçekleştirdi. 

2014-2017 yıllarında Denizli Servergazi Devlet Hastanesi ve Bursa Çekirge Devlet Hastanelesinde görev yaptı.

Bu dönemde çok sayıda burun cerrahisi – rinoplasti , göz kapağı cerrahisi – blefaroplasti , cilt kanserleri, meme cerrahisi – augmentasyon mammoplasti , karın germe – abdominoplasti – liposakşın , maksillofasiyal cerrahi, fasiyal kitle eksizyonları ve benzeri ameliyatlar gerçekleştirdi.

2017'den itibaren İzmir'de yoğun olarak estetik cerrahi işlemler ve minimal invaziv işlemler olarak botox, dermal dolgu, Prp, yüz askı, iple yüz germe ve lazer uygulamaları üzerine hizmet verektedir.

5 adet SCI-E Uluslararası Dergilerde olmak üzere , 11 adet Ulusal Hakemli Dergilerde, 17 adet Uluslararası Sözlü ve Yazılı Bildiri ve çok sayıda yurtiçi bildirisi bulunmaktadır. Türk Plastik ve Estetik Cerrahi Derneği Asil üyeliği , Türk Plastik ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Sertifikası, Estetik Burun ve Yüz Cerrahisi Derneği ve İzmir Tabip Odası üyelikleri bulunmaktadır.

Evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

Deneyimler

0 Hasta Deneyimi
Deneyim bulunmamaktadır.

Soru&Cevap

0 Soru&Cevap 0 Soru&Cevap
Soru&Cevap bulunmamaktadır.