0
(0)

Op. Dr. Mustafa Kıyar

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Pendik / İstanbul
Bu doktor şu anda Yeniben üzerinden ön görüşme gerçekleştirmemektedir. Kabul eden doktorları görmek ister misin? Sana Uygun Diğer Doktorları Gör

Aynı tedavide öne çıkan diğer doktorlar

Diyarbakır doğumludur. ilk ve orta öğretimimi sırasıyla Diyarbakır Faik Ali İlkokulu ve Diyarbakır İmam hatip Lisesi'nde tamamlamıştır.
 
 1991-1997 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini aldı. Elazığ'da Milli Eğitim Sağlık Eğitim merkezi'nde 1 yıl çalıştı. 25 Ocak 1999-26 Ocak 2005 tarihleri arasında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasını tamamladı.
 
 2005-2012 yıllarında Konya Numune Hastanesi'nde, 2012 Temmuz 2013 şubat tarihleri arasında Konya Medline Hastanesi'nde, 2013 Haziran ve 2014 Şubat tarihleri arasında İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2014 Şubat-2016 Eylül tarihleri arasında Konya Beyhekim Devlet Hastanesi'nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak çalıştı.
 
 1 Aralık 2006-30 kasım 2007 tarihleri arasında Erzincan Asker Hastanesi'nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Klinik şefliği yaptı. Daha sonra Konya'da serbest olarak görev yaptı.

Op. Dr. Mustafa Kıyar şu anda VM Medical Park Maltepe Hastanesi'nde hizmet vermeye devam ediyor.

Soru-Cevap

17 Yanıtlanan Soru 17 Yanıtlanan Soru
K.***
September 2020 tarihinde yanıtlandı.
Cevap: Merhaba bunun için bir dişhekimi ile görüşmenizi öneririm. Yanıtı Gör
Ds***
July 2020 tarihinde yanıtlandı.
Cevap: Dolgu kadar belirgin olmasa da alabilirsiniz Yanıtı Gör

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Mustafa Kıyar Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında uzmandır.
Op. Dr. Mustafa Kıyar Burun Estetiği, Meme Büyütme, Revizyon Burun Ameliyatı tedavilerinde hastalarına hizmet vermektedir.
Op. Dr. Mustafa Kıyar profil sayfasını Yeniben üzerinde ziyaret ederek randevu talebi oluşturabilirsin.