Kişisel Bilgiler

İlkokulu Diyarbakır'da okuyan Kadri Özer, lise eğitimine Adana Fen Lisesi'nde devam etti. 2009 yılında Hacettepe  İngilizce Tıp Faültesi'nden mezun oldu. 2015 yılında  Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi İhtisasını Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Kliniği'nde tamamladı.                                                                                                                     

İş Deneyimleri:

Gözlemci Intern Doktor Uppsala Üniversitesi, Uppsala Akademik Hastanesi. Radyoloji Departmanı, İsveç Ziyaretçi Doktor Karolinska Enstitüsü, Södersjukhuset. El Cerrahi Anabilim Dalı, Stockholm (İsveç)
Ziyaretçi Doktor Osaka Üniversitesi, Osaka Üniversitesi Hastanesi. Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Kliniği, Osaka (Japonya)

Gözlemci Doktor Chang Gung Memorial Hospital. Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Bölümü, Rekonstruktif Mikrocerrahi Kliniği, Linkou (Tayvan)
Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi. Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Kliniği, Ankara  (Türkiye)                                   
 
2015'ten buyana devam ediyor  Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi  Aydın Devlet Hastanesi. Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Kliniği, Aydın (Türkiye)

Tedavileri

  • Liposuction (Yağ Aldırma)
  • Karın Germe
  • Meme Küçültme
  • Meme Büyütme
  • Burun Estetiği

İLETİŞİM TALEBİ GÖNDER