Kişisel Bilgiler

1978 İstanbul doğumlu. İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra, İstanbul Tıp Fakültesi’nde okudu. İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında ihtisasını 2010'da mikrocerrahi teknikler üzerine hazırladığı tezle tamamladı. Avrupa Plastik Cerrahi Kurulu’nun sınavlarında başarılı oldu ve Fellow of European Board of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (EBOPRAS) ünvanını aldı.

Bakırköy Dr. Sadi Konuk ve Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastaneleri'nde mecburi hizmetini tamamladı ve İstanbul Tıp Fakültesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’na bağlı El Cerrahisi Bilim Dalı’nda hizmet vermeye başladı.

2014 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde C.M. Kleinert El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Enstitüsü’ne yandal uzmanlık eğitimi için burslu olarak kabul edildi. El cerrahisi ve mikrocerrahi eğitimi aldı.  İstanbul Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda El Cerrahisi Bilim Dalı’ndaki göreve geri döndü.

Eğitim

İstanbul Tıp Fakültesi

Tedavileri

  • El Estetiği

İLETİŞİM TALEBİ GÖNDER