5
(11)

Op. Dr. Hanzade Kocatürk

Göz Hastalıkları
Şişli / İstanbul
21 Yıllık Deneyim
12
Aldığı İletişim Talebi

Doktorun deneyim yılı: 21

Op. Dr. Hanzade Kocatürk
Op. Dr. Hanzade Kocatürk Kimdir?
1978 İstanbul doğumludur. Kariyerinin özellikle son iki yılında geleneksel tıp ve medikal estetik alanları ile ilgilenmekte ve bu konu üzerine hem ulusal hem de uluslararası birçok kurs ve eğitime katılıp, sertifikalar almaktadır. 2020 yılında kurduğu kendi kliniğinde hem göz hastalıkları hem de medikal estetik alanında danışanlarına deneyimlerini aktarmaktadır. 
  
Eğitim
Namık Kemal İlkokulu'nda okuduktan sonra, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul (Erkek) Lisesi'nde tamamlamıştır. 1996 yılında kazandığı İstanbul Tıp Fakültesi'nden 2002 yılında mezun olmuştur. 2004-2010 yılları arasında uzmanlık eğitimini İstanbul Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı'nda tamamlamıştır. 
Doktorun Özgeçmişi
Kısa bir süre Beyoğlu Kuledibi Göz Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalıştıktan sonra Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde atanmıştır. 2020 yılına kadar burada çalışmış daha sonra Eye and More Klinik'i kurmuştur. 

Hasta Yorumları

11 Hasta Yorumu
Or*** Göz Altı Işık Dolgusu 2000 - 2500 17.10.2022
Or*** MEMNUN
El*** MEMNUN

Videolar

Soru-Cevap

6 Yanıtlanan Soru 6 Yanıtlanan Soru
Me***
April 2021 tarihinde yanıtlandı.
Cevap: Merhabalar. Yara izleri Plexr ile tedavi edilmekte ve oldukça güzel sonuçlar alınmaktadır. Bize 054... Yanıtı Gör
Cc***
March 2021 tarihinde yanıtlandı.
Cevap: Merhabalar. Plexr uygulamasi ile hem Göz kapaginizdaki sarmadan hem de kaz ayaklarınızdan kolaylıkla... Yanıtı Gör

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Hanzade Kocatürk hangi alanda uzmandır?
Op. Dr. Hanzade Kocatürk Göz Hastalıkları alanında uzmandır.
Op. Dr. Hanzade Kocatürk hangi tedavileri uygulamaktadır?
Op. Dr. Hanzade Kocatürk Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Plexr tedavilerinde hastalarına hizmet vermektedir.
Op. Dr. Hanzade Kocatürk için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Hanzade Kocatürk profil sayfasını Yeniben üzerinde ziyaret ederek randevu talebi oluşturabilirsin.