5
(10)

Op. Dr. Hanzade Kocatürk

Göz Hastalıkları
Şişli / İstanbul
20 Yıllık Deneyim
11
Aldığı İletişim Talebi

Doktorun deneyim yılı: 20

Op. Dr. Hanzade Kocatürk Kimdir?

1978 İstanbul doğumludur. Kariyerinin özellikle son iki yılında geleneksel tıp ve medikal estetik alanları ile ilgilenmekte ve bu konu üzerine hem ulusal hem de uluslararası birçok kurs ve eğitime katılıp, sertifikalar almaktadır. 2020 yılında kurduğu kendi kliniğinde hem göz hastalıkları hem de medikal estetik alanında danışanlarına deneyimlerini aktarmaktadır. 
  
Namık Kemal İlkokulu'nda okuduktan sonra, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul (Erkek) Lisesi'nde tamamlamıştır. 1996 yılında kazandığı İstanbul Tıp Fakültesi'nden 2002 yılında mezun olmuştur. 2004-2010 yılları arasında uzmanlık eğitimini İstanbul Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı'nda tamamlamıştır. 
Kısa bir süre Beyoğlu Kuledibi Göz Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalıştıktan sonra Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde atanmıştır. 2020 yılına kadar burada çalışmış daha sonra Eye and More Klinik'i kurmuştur. 

Hasta Yorumları

10 Hasta Yorumu
El*** MEMNUN
Se*** Ameliyatsız Yüz Germe - 06.04.2021
Se*** MEMNUN

Videolar

Fotoğraflar

Soru-Cevap

6 Yanıtlanan Soru 6 Yanıtlanan Soru
Ce***
November 2020 tarihinde yanıtlandı.
Cevap: Merhabalar.. Göz alti morluklarinda öncelikle mezoterapi yani orta cilde yaptığımız injeksiyon tedav... Yanıtı Gör
Ce***
January 2021 tarihinde yanıtlandı.
Cevap: Merhabalar, botoksun etkinligi 4. aydan sonra azalmaya başlayıp 6. ayda son bulmaktadır. Goz kenarı... Yanıtı Gör