Kişisel Bilgiler

1966 Kahramanmaraş doğumlu. 1991 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce) Bölümünü bitirdi. 1992 yılında Ortopedi ve Travmatoloji ihtisasını tamamladı. Spinal cerrahi, eksternal fiksatörler ve atroplasti üzerine daha çok yoğunlaştı.

Asistanlığı döneminde spinal cerrahi ve eksternal fiksatörler üzerine birçok tasarım çalışması oldu. Bir kısmının prototip ve biyomekanik çalışmaları yaptı. “Torakolomber Vertebra Burst Kırıklarında Kanal İşgali ve Stabilite” isimli tez çalışması ile 1996 yılında ihtisasını tamamladı.

1997 yılında Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’nde Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı ve başasistan oldu. Spinal cerrahi alt yapısını kurarak kliniğinde spinal cerrahi amaliyatlarını başlattı. Aynı şekilde diz atroplastisi ve ilizarov amaliyatlarını da başlattı.

1997 yılında aynı klinik bünyesinde biyomekanik laboratuarı kurdu. 2003-2005 yıllarında Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekim yardımcılığı görevini yürütmüştür.  Dr Kutlu, 2009 yılında devletteki görevinen ayrılarak daha önce kendi kurduğu SPİNAMER SAĞLIK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ. Firması ile hizmet vermektedir.

 

 

Eğitim

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Tedavileri

  • Boy Uzatma Ameliyatı

İLETİŞİM TALEBİ GÖNDER