5 (12)

Op. Dr. Güncel Öztürk

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Şişli / İstanbul
%100 Hasta Memnuniyeti
65 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Fulya Terrace, Teşvikiye Mah., Hakkı Yeten Cad. No 13 Center-2 D 112

Haritada Gör

Hakkında

1979 İstanbul doğumlu. 2003'te İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu. Sınavda dereceye girdi ve  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünden uzman olarak mezun oldu. 

İhtisası sırasında 2006'da Yale University, New Haven Hospital Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı, Connecticut-ABD’ de John A. Persing, MD, FACS baş denetimi altında burun ve yüz estetiği üzerine eğitim aldı.

2007'de ise University of Miami, Jackson Memorial Hospital Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif  Cerrahi Anabilim Dalı, Florida- ABD’ de burun ve meme estetiği eğitimi aldı. 6 yıl süren Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimi sonrası ihtisasını tamamlayarak Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı oldu. 

Askerlik görevini Malatya Askeri Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi’ nde yaptı. Sivas Numune Hastanesi'nde mecburi hizmetini tamamladı. 

Acıbadem Fulya Hastanesi, Acıbadem Maslak Hastanesi, Acıbadem Levent Tıp Merkezi ve Acıbadem Etiler Tıp Merkezi’ nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak  görev yaptı.

Babasının heykeltraş olmasının etkisiyle Güncel Öztürk, heykel ve resim ile ilgilendi ve bu alanda çok sayıda çalışması var.

Hasta Yorumları

12 Hasta Yorumu
erkanaker MEMNUN Belirtilmedi 1 Yorum
3 yıl önce
larajeff64 MEMNUN 10000 - 25000 TL 3 Yorum
2 yıl önce

Soru&Cevap

0 Soru&Cevap 0 Soru&Cevap
Soru&Cevap bulunmamaktadır.