Kişisel Bilgiler

1976 İstanbul doğumlu. Liseyi 1993'de Nişantaşı Şişli Terakki Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 1999'da mezun oldu. Ortopedi ve Travmatoloji ihtisasını Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı. 

Amerika Birleşik Devletleri’nde Pennsylvani Üniversitesi bursu ile Children’s Hospital of Philadelphia'da (CHOP) Çocuk Ortopedisi yan dal eğitimini aldı. 2007'de ise Philedelphia Presbyterian Hospital, Mount Sinai Medical Center ve Alfred I. Dupont Hospital for Children’da çalışmalarda bulundu. 2010 yılında Newyork Hospital for Special Surgery (HSS) Foot and Ancle Department’ta Dr. David Levine‘le birlikte çalışmalarda bulundu.

2015'te American Academy of Orthopaedic Surgeons ‘da düzenlenen American Orthopaedic Foot and Ankle Society Traumatic and Sports Injuries of the Foot and Ankle ( Ayak – Ayak bileği Travma Cerrahisi ve Spor Yaralanmaları) çalışmalarında bulundu. 

Genel Ortopedi ve Travmatoloji hastalıkları dışında özel olarak, Protez Cerrahisi, Ayak-Ayak Bileği Cerrahisi, Deformite ve Kemik Uzatma Cerrahisi ve Pediyatrik Ortopedi ile ilgilenmektedir.
Türkiye'ye döndükten sonra 10 yıl boyunca Yetişkin ve Pediyatrik Ortopedi Uzmanı olarak görev yaptığı İstanbul Cerrahi Hastanesi’nden Kasım 2017'de ayrılmıştır.

2017 Kasım'dan beri İstanbul Fulya Açık Emar Görüntüleme Merkezi, Özel Muayenehaneler Bölümü 1.Kat'ta  hizmet vermektedir.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Tedavileri

  • Halluks Valgus
  • Ayak Estetiği
  • El Estetiği