Kişisel Bilgiler

1982 Antalya doğumlu Op. Dr. Fatih Irmak, 2007 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul-Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde ihtisas eğitimine 2007'de başladı.

2012 yılında Japonya’ya fellowship kapsamında gidip, Tokyo Üniversitesi, Showa Üniversitesi ve Tokyo’daki özel kliniklerde ve hastanelerde meme cerrahisi, yağ enjeksiyonları, kök hücre tedavileri, mikrocerrahi üzerine birçok ameliyata katıldı.2013 yılında 2 aşamalı Avrupa Board sınavını (European Board of Plastic, Reconstructive and Aesthetic surgery) Belçika-Brüksel’de tamamlayarak Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi denkliğini alarak Avrupa Board Cerrahi (EBOPRAS) ünvanını elde etti.

2013 yılında ‘interpolasyon flepleri-klinik uygulamalar ‘ alanında tezini sunarak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmaya hak kazandı.

Şu anda ise Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Tedavileri

  • El Estetiği
  • Meme Küçültme
  • Meme Büyütme
  • Burun Estetiği

İLETİŞİM TALEBİ GÖNDER