Kişisel Bilgiler

1965 Filibe-Bulgaristan doğumludur. Ortaokul ve liseyi Almanca eğitim veren İstanbul Erkek Lisesi’nde tamamladı. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 3.’lük  derecesi ile mezun oldu.

Genel Cerrahi stajını Almanya’da Heidelberg Üniversitesi Cerrahi Klinikleri Şef’i Prof.Dr. Ch. Herfarth’ın yanında yaptı.

Eylül-1991 yılında İstanbul’da SSK Okmeydanı Eğitim Hastanesi’nde Genel Cerrahi uzmanlık eğitimine başladı. 1993 yılında Almanya  Würtzburg Üniversitesi’nde “Mikrocerrahi Kursu” ve GİS anastomozlarında kullanılan “Valtrac” halkaları ile ilgili eğitim alıp Türkiye’de ilk kullanıcısı oldu. 

1996 yılında SSK Okmeydanı Eğitim Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzman’ı oldu.  İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi’nde “Cerrahi Gastroentoroloji Endoskopi Eğitim Kursları’nı” başarı ile bitirdi. 

2007 yılına kadar S.B. Okmeydanı Eğitim Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalıştı. Bu tarihten sonra S.B. Haseki EAH Topçular Semt Polikliniğinde görev yaptı. Ulusal Cerrahi Derneği, Ulusal Travmatoloji Derneği, Laparoskopik Cerrahi Derneği, Uluslararası Karaciğer ve Safra Yolları Cerrahi Derneği üyesidir.

Tedavileri

  • Mide Küçültme (Tüp Mide)

İLETİŞİM TALEBİ GÖNDER