Kişisel Bilgiler

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi‘nden mezun oldmuştur. Daha sonra Sağlık Bakanlığı Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kliniğinden Özellikle fonksiyonel estetik burun ameliyatlarıyla ilgilenmiştir. 

Ayrıca endoskopik sinüs cerrahisi ve horlama – uyku apnesi cerrahisi konularında çalışmalarda bulundu. Yurtdışında burun estetiği ve düzeltme (revizyon-sekonder rinoplasti) burun estetiği, kulak estetiği, yüz estetik cerrahisi, ile ilgili alanında tanınmış isimlerle çalışma imkanı buldu.

2000 yılında Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenen ” kolesteatom ve orta kulak cerrahisi” ile ilgili kursa katıldı.

2001 yılında Clinica Claros Barcelona (İspanya)'da, Avrupa Estetik Yüz Cerrahi Akademisi Başkanı Prof. Dr Pedro Claros‘dan fonksiyonel burun estetiği ve revizyon burun estetiği eğitimi aldı. Ayrıca  Prof.Dr. Fernando Pedrosa’dan (Kolombiya) burun estetiği ve yüz estetik cerrahisi eğitimi aldı.

2006 yılında Institut Georges Portmann Bordeaux ( Fransa) da Prof.Dr. Stoll ve Prof.Dr.Boudard ile Fonksiyonel & Radikal Endoskopik Sinüs Cerrahisi ile ilgili çalışma imkanı buldu.

2007 yılında UMC&St Radboud (Hollanda)'da; yüz germe, kulak estetiği, çene ucu düzeltilmesi ve göz kapağı estetiği ile birlikte estetik burun cerrahisi konularında deneyim kazandı. Boyun – yüz bölgesi cilt kanserlerinin rekonstrüktif cerrahisi konularında P.J.F.M. Lohuis ile çalıştı.

2008 yılında New York University School Of Medicine (A.B.D) da Balonla sinüzit ameliyatı (Balon Sinoplasti ), Endoskopik Sinüzit Ameliyatlarında Bilgisayar Destekli Navigasyon, Beyin Omurilik Sıvısı fistüllerinin onarılması konusunda eğitim aldı.

2009 Yılında İtalya’nın Milano'daki rinoplasti sempozyumuna katıldı.  (İnternational Milan Masterclass)

2009 Yılında Almanya’da Münih'te Ludwig – Maximilians University Grobhadern Medical Center‘da burun estetik ameliyatları, yüz estetik cerrahisi, iple kulak estetiği ve çene ucu estetiği konularında kadavra çalışmalı eğitim aldı.

Facial Plastic Surgery 2009 toplantısına katıldı Facial Reanimation ve Yüz gençleştirme sertifikası aldı.

2013’de İtalya’nın Milano kentinde düzenlenen estetik burun cerrahisi ve yüz estetik cerrahisi sempzyumu “İnternational Milan Masterclass“‘a katıldı.

Meslek hayatı süresince Internatioanal Hospital İstanbul, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi ve Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim Araştıma Hastanesi’nde ve sonra da kendi özel muayenehanesinde çalıştı. 

Kulak Burun Boğaz – Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı, Türk Rinoloji Derneği ve Türk Fasyal Plastik Cerrahisi Derneği üyesidir. European Rhinologic Society ve Balkan Society Of ORL-Head and Neck Surgery üyeliği bulunmaktadır. 2006 yılında Prof.Dr.Pedro Claros‘un kişisel referansı ile European Academy Of Facial Plastic Surgery üyeliğine seçilmiştir.

Tedavileri

  • Çene Estetiği
  • Kepçe Kulak Ameliyatı
  • Yüz Germe
  • Burun Estetiği

İLETİŞİM TALEBİ GÖNDER