0
(0)

Dt. Duygu Karaosmanoğlu

Diş Hekimliği
Şişli / İstanbul

Doktorun deneyim yılı: 29

1969 Yılında İzmir’de doğdu. 1994 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. Üniversite eğitimi aldığı 1990 ve 91 yıllarında Roberts Diş Kliniği Stoke On Trent, UK ve Manchester Üniversitesi’nde staj yaptı.
1994-95 yıllarında İnternational Hospital Diş Kliniğinde, 1995-2000 yıları arasında Dentis Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğinde Dr. Galip Gürel ile birlikte çalıştı. 
2001 yılında Diş Hekimi Elif Özcan ile birlikte Creadenta Ağız & Diş Sağlığı LTD’yi kurdu. 2008 yılında ise ekibe Dr.Oğuzhan Özdemir’in katılması ile Creadenta Group olarak çalışmalarına devam etmektedir. 
Mesleğiyle ilgili dünyadaki yenilikleri yakından takip eden, Duygu Karaosmanoğlu meslektaşlarına ‘’Estetik Diş Hekimliği‘’ konusunda eğitim veriyor. Evli ve bir kız çocuğu annesi olan Dr.Duygu Karaosmanoğlu, mesleğinin yanı sıra tenis oynamak, ata binmek ve fotoğraf çekmek gibi hobilere sahip.

Videolar

Fotoğraflar

Fotoğraf bulunmamaktadır.

Soru-Cevap

0 Yanıtlanan Soru 0 Yanıtlanan Soru
Bu doktor, hasta sorusu yanıtlamamıştır.

Makale&Haberler

Bu doktor ile ilgili bir makale-haber bulunmamaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Dt. Duygu Karaosmanoğlu Diş Hekimliği alanında uzmandır.
Dt. Duygu Karaosmanoğlu Diş Beyazlatma, İnvisalign (Şeffaf Plak Tedavisi), Gülüş Tasarımı tedavilerinde hastalarına hizmet vermektedir.
Dt. Duygu Karaosmanoğlu profil sayfasını Yeniben üzerinde ziyaret ederek randevu talebi oluşturabilirsin.
Başa Dön