0 (0)

Dr. Meltem Çetin

Merkez / Çanakkale
%100 Hasta Memnuniyeti
12.685 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Cevat Paşa Mahallesi, Piri Reis Caddesi, Çanakkale Merkez/Çanakkale, Türkiye

Hakkında

Dr. Meltem ÇETİN ve uzman kadrosu tarafından 2004 yılında kurulan “Özel Dipnot Estetik, tıp alanındaki son yenilikleri bulabileceğiniz en güvenilir ve en deneyimli adreslerden birisidir. DİPNOT’da başarı ile uygulanabilen hizmetler şöyle başlıklandırılabilir;

Cilt Yenileme: IPL, Radyo Frekans Terapi, Vitamin Enjeksiyonları, Karbon Peeling, Dolgu ve Botox Uygulamaları. Kılcal Damar Tedavisi: Dye ve NdYag Lazer, Enjeksiyon. Bölgesel İnceleme ve Selülit Tedavileri: ImuPro300 Gıda Tolerans Testi, Vücut analizi, Mezoterapi, Karboksiterapi, ThermaClinic ile RadyoFrekans Terapi, Akustik Dalga Terapisi (AWT), Ultrakavitasyon, LPG, VelaShape, Power Plate, G5. Profesyonel Cilt Bakımları: Visia ile Fotoğraflı Cilt Analizi, Murad, Ingrid Millet, Payot ve IS Clinical ürünleri ile farklı cilt tiplerine uygun kabin bakımları, Oksijen Terapi. Vücut Bakımları: AquaSpa ile rahatlatıcı bakımlar.

Güleryüzlü hizmeti ilke edinen DİPNOT için tüm dünyadaki gelişmelerin takip edilmesi ve eksiksiz olarak uygulanması en temel prensip. 

Deneyimler

0 Hasta Deneyimi
Deneyim bulunmamaktadır.

Soru&Cevap

0 Soru&Cevap 0 Soru&Cevap
Soru&Cevap bulunmamaktadır.