Dr. Ersin Demiray Kaplan

Dermatoloji
Merkez / Isparta
- Hasta Memnuniyeti
30 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Isparta, Kepeci Mahallesi, Aksu Caddesi No:51, Isparta Merkez, Türkiye

Hakkında

1974 Isparta doğumludur. Uşak Anadolu lisesi orta bölümünü birincilikle bitirdi. 1992 yılında ise Adana Fen Lisesi'ni birincilikle bitirdi.
 
 Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden başarıyla mezun oldu. Dermatoloji asistanlık eğitimini, Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı'nda başarıyla tamamladı.
 
 Mecburi hizmetini Cizre'de Dr. Selahattin Cizrelioğlu Hastanesi'nde tamamladı ve aynı zamanda kendi özel muayenehanesinde hastalarına estetik ve kozmetik uygulamalar alanında başarıyla hizmet verdi.
 
 Sonrasında İzmir'de Özel Sada Hastanesi'nde çalıştı. Son olarak İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi'nde dermatoloji uzmanı olarak çalışttı Isparta'da çok sevdiği mesleğini icra etmek için klinik açtı.
 
 Isparta'da oluşturduğu butik kliniğinde son teknolojik cihazlarla, yılların tecrübe ve bilgi birikiminin ışığında, güleryüz ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla gönlünde yatan uzmanlık alanında ki geniş yelpazedeki uygulamalarıyla  hizmetler vermektedir.

Deneyimler

0 Hasta Deneyimi
Deneyim bulunmamaktadır.

Soru&Cevap

0 Soru&Cevap 0 Soru&Cevap
Soru&Cevap bulunmamaktadır.