0
(0)

Dr. Çiğdem Özden

Medikal Estetik
Ataşehir / İstanbul
Randevu Al Bu doktor şu anda Yeniben üzerinden ön görüşme gerçekleştirmemektedir. Kabul eden doktorları görmek ister misin? Sana Uygun Diğer Doktorları Gör
+(90)(545) 726-20-20

Doktorun deneyim yılı: 26

1974 Mardin doğumludur. 1996 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuş ve 2012 yılına kadar Mardin Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde, Gençlik Danışmanlık Merkezi'nde ve Aile Sağlığı Merkezi'nde görev yapmıştır. 

2009-2019 yılları arasında Medikal Estetik ve Bütünsel Tıp alanında hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok özel eğitime ve çalışmaya katılmıştır. Medipol Üniversitesi'nde mezoterapi, ozon terapi ve kupa tedavisi programlarına katılmıştır. 2009'da İngiltere'de dolgu eğitimini, 2015 yılında İtalya'da mezoterapi, 2017 yılında İstanbul'da mezoterapi eğitimlerini almıştır. 

23 yıllık mesleki tecrübesini 2019 yılından beri İstanbul Ataşehir'de bulunan kendi kliniğinde hastalarına hizmet vererek devam etmektedir. 

Dr. Çiğdem Özden Mardin'de çalıştığı dönemde Türk Kadınlar Birliği, UNICEF Türkiye Milli Komitesi, Yardımseverler Derneği'nde çalışmalarda bulunmuştur. Bunların yanı sıra Medikal Estetik Tıp Derneği, Mezoterapi Derneği, The American Academy of Aesthetic'e üyelikleri vardır. 

Videolar

Fotoğraflar

Fotoğraf bulunmamaktadır.

Soru-Cevap

0 Yanıtlanan Soru 0 Yanıtlanan Soru
Bu doktor, hasta sorusu yanıtlamamıştır.

Makale&Haberler

Bu doktor ile ilgili bir makale-haber bulunmamaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Çiğdem Özden Medikal Estetik alanında uzmandır.
Dr. Çiğdem Özden Botox, Mezoterapi, Ameliyatsız Popo (Kalça) Büyütme tedavilerinde hastalarına hizmet vermektedir.
Dr. Çiğdem Özden profil sayfasını Yeniben üzerinde ziyaret ederek randevu talebi oluşturabilirsin.
Başa Dön