Kişisel Bilgiler

28 Mayıs 1983 Ankara doğumludur. 2001 yılında Ankara Gazi Anadolu Lisesi'nden mezun olmuş ardından Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde yüksek lisans eğitimine başlamıştır. 

2006 yılında üniversiteden mezun olduktan sonra Ankara'da yaklaşık 2 yıl boyunca genel diş hekimi olarak çalışmıştır. 2009 yılında doktora sınavını kazanıp Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim dalında uzmanlık eğitimi almaya başlamıştır. Uzmanlık eğitimi aldığı süre içerisinde hem yurt içinde hem de yurt dılında birçok eğitim, seminer ve kongrelere katılmıştır. 

Doktora yeterlilik sınavını geçtikten sonra Amerika'da Tufts Üniversitesi Diş Hekimliği Ortodonti Kliniğinde bulunduğum dönemde farklı tedavi mekanikleri, 3-D görüntüleme ve ileri estetik yaklaşımlar konularında eğitim almıştır. 2014 yılında ‘kendinden bağlamalı braket sistemlerinde twin force bite corrector apareyinin eklem konumu ve lateral sefalometrik değerler üzerindeki etkisinin incelenmesi’ tez çalışması ile doktor unvanını almıştır. 

Ortodonti uzmanı olarak İstanbul'da hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. Amerika Ortodontistler Derneği (AAO), Avrupa Ortodonti Derneği (EOS), Dünya Ortodontistler Derneği (WFO), Türk Ortodonti Derneği (TOD), aktif üyesiyim. Erişkin ortodontisi, lingual braket sistemleri, şeffaf plaklar ile tedavi, ortognatik cerrahi, periodontal problemlerde ortodontik yaklaşımlar, gülümseme tasarımı gibi özel konular ayrıca ilgi alanıdır.

 

Tedavileri

  • Hollywood Dizayn
  • Gülüş Tasarımı
  • Lamine Diş Kaplama (Laminate Veneer) 
  • Diş Beyazlatma

İLETİŞİM TALEBİ GÖNDER