5 (6)

Doç. Dr. Tahsin Görgülü

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Ataşehir / İstanbul
%100 Hasta Memnuniyeti
33 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Barbaros, Uphill Towers, Akzambak Sok, No: 3, B Blok Ataşehir/İstanbul, Türkiye

Hakkında

1979 Konya doğumludur. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde tığ eğitimi almaya başlamıştır.  2004 yılında Şişli Etfal Eğitim Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde uzmanlığına devam etmiştir.

Mikrocerrahi, lazer, rinoplasti, maksillofasiyal distraksiyon, saç ekimi, meme cerrahisi gibi birçok alanda klinik dışı çalışmalara katıldı.

2009 yılında New York Üniversitesi'nde Charles H. Thorne, Sherrel Aston, Joseph J. McCarthy, Court B. Cutting gibi birçok ünlü plastik cerrahla ve Memorial Sloan-Kettering Kanser Hastanesi’nde Peter Cordeiro ile meme kanseri sonrası meme rekonstrüksiyonu üzerine çalıştı.

2010 yılında uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi'nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah olarak hizmet verdi.

2013 yılında Yardımcı Doçent unvanını aldı ve Zonguldak Bülent Ecevit Tıp Fakültesi'nde akademik hayatına başladı. 

2016 yılında Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Birliği (European Board of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery) üyeliği ve Avrupa Board sertifikası almaya hak kazandı.

2017 yılında Doçent unvanını aldı. Ulusal ve uluslararası kongre, konferans ve kurslara düzenli katılmaktadır. Yayınlanmış birçok bilimsel çalışması bulunmaktadır. Ayrıca plastik cerrahi operasyonlara yardımcı, özgün araçlar tasarlamaktadır. Bunlara ilişkin tescilli patentleri vardır. 

"Türk Tabipleri Birliği", "Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği", "Estetik Plastik Cerrahi Derneği", "European Board of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery" ve "American Society of Plastic Surgeons" üyesidir.

Deneyimler

6 Hasta Deneyimi
z..a MEMNUN 0 TL 0 Yorum
1 yıl önce
ay-ra MEMNUN Belirtilmedi TL 0 Yorum
10 ay önce

Soru&Cevap

30 Soru&Cevap 30 Soru&Cevap
Fiyatlar

Hocam iyi günler istanbul esenlerdeyim.Çenem küçük ve insanlar ben yan...