Doç. Dr. Ruhi Nalçacı

Merkez / Trabzon
- Hasta Memnuniyeti
30 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Ortahisar Mahallesi, Dentomed, Ortahisar/Trabzon, Türkiye

Hakkında

1978 yılında Trabzon doğumludur. Trabzon Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Selçuk Üniversitesi'nde diş hekimliğini tamamladı. Daha sonra Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde Ortodonti Anabilim Dalı'nda göreve başladı.

Askerlik görevini 2009-2010 yılları arasında Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde asteğmen olarak tamamladı. Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalında 2010 yılında yardımcı doçent olarak göreve başladı.

2013 yılında Doçent Doktor ünvanını almaya hak kazandı. 2014 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalında çalışmaya başladı. 

Tübitak ve ulusal projelerde yürütücü ve danışman olarak görev yaptı ve Ortodonti alanında ulusal ve uluslar arası birçok makale yazdı.  

Dünya Ortodonti Federasyonu, Amerika Ortodonti Derneği, Türk Ortodonti Derneği ve Türk Diş Hekimleri Birliği üyesidir. İnvisalign (telsiz ortodontik tedavi), multidisipliner ortodontik yaklaşımlar,  maksillofasiyal cerrahi, ana ilgi konularıdır. dİzmir Teknoloji Enstitüsü Teknopark bünyesinde yer alan EMATO firmasına ortodonti alanında danışmanlık yapmaktadır.

Deneyimler

0 Hasta Deneyimi
Deneyim bulunmamaktadır.

Soru&Cevap

0 Soru&Cevap 0 Soru&Cevap
Soru&Cevap bulunmamaktadır.