Doç. Dr. Muhammet Uraloğlu

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Merkez / Trabzon
- Hasta Memnuniyeti
30 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Üniversite Mahallesi, KTÜ Tıp Fakültesi, Farabi Caddesi, Merkez/Ortahisar/Trabzon, Türkiye

Hakkında

Cumhuriyet İlkokulu, 1980-1985

Orta ve Lise: Trabzon Cumhuriyet Ortaokulu, 1985-1988; Trabzon Lisesi, 1988- 1991

İstanbul Üniversitesi İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesi'nden (1991–1997) mezun oldu. 1997 Eylül ayı Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS)’nı derece ile (Türkiye 49.su) kazanarak İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ve El Cerrahisi Anabilimdalı'nda araştırma görevlisi olarak görevine başladı.

TUS sınavına tekrar girerek yine derece ile ( Türkiye 6.sı)  1999 yılında  Ankara  Hastanesi Göz Hastalıkları kliniğini kazandı ve 14 ay çalıştı.

Plastik Cerrahi eğitimini, tekrar TUS sınavı ile  kazandığı  Ankara Numune Eğitim Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniğinde 2005 yılında tamamladı.

S.B. Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi, Sakarya Toyatasa Acil Yardım Hastanesi, Sütçüimam Üniversitesi Tıp Fakültesinde çalıştıktan sonra 2009 yılında KTÜ Tıp Fakültesi’nde yardımcı doçent olarak görevine başladı.

2011 yılında ABD, NewYork, Mt. Sinai Medical School’da  araştırmacı olarak görev yaptı. 2012 yılında Doçent oldu. 2013 yılında Küba Havana Tıp Fakültesinde gözlemcilik yaptı. 

KTÜ Tıp Fakültesinde Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi ve El Cerrahisi uzmanı olarak görevine devam etmektedir. 

Endoskopik Migren Cerrahisi alanında da ameliyatlar yapmaktadır.

Uluslararsı tıp dergilerinde 34 adet bilimsel makalesi ve çok sayıda yurtiçi, yurtdışı kongrelerde bilimsel sunumları vardır. Evli ve 3 çocuk babası olan Muhammet Uraloğlu iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Deneyimler

0 Hasta Deneyimi
Deneyim bulunmamaktadır.

Soru&Cevap

0 Soru&Cevap 0 Soru&Cevap
Soru&Cevap bulunmamaktadır.