0 (0)

Doç. Dr. Kemal Fındıkçıoğlu

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Çankaya / Ankara
%100 Hasta Memnuniyeti
12.685 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Gazi Universitesi Beşevler, Ankara, Bahçelievler Mahallesi, Çankaya, Türkiye

Hakkında

1975 Muğla/Milas doğumludur. Milas Lisesi’nden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamlamıştır.  Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi olarak göreve başlamıştır.

2007 yılında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuş ve mecburi hizmeti için Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapmıştır. Askerlik görevini ise İzmir Asker Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde tamamlamıştır. 2011 yılına kadar Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışmaya devam etmiştir ve daha sonra Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda Öğretim Görevlisi Doktor olarak çalışmıştır.

2013’de Doçent unvanı almaya hak kazanmıştır. 

Avrupa Plastik Cerrahi Derneği’nin vermiş olduğu European Association of Plastic Surgeons (EURAPS) Young Scholarship Award-2012 bursunu kazanarak Paris- Fransa’da bulunan L’hôpital Universitaire Necker-Enfants Malades’de 2012'de 3 ay süreyle Pediatrik Kraniyofasiyal Cerrahi alanında klinik fellow olarak çalışmıştır.

iyi derecede İngilizce konuşabilmektedir.  10 ulusal, 34 uluslararası toplam 44 bilimsel yazı; 90 ulusal, 26 uluslar arası toplam 116 bilimsel bildiride görev almıştır. Uluslararası çalışmaları referans olarak kullanılmıştır. 

Deneyimler

0 Hasta Deneyimi
Deneyim bulunmamaktadır.

Soru&Cevap

0 Soru&Cevap 0 Soru&Cevap
Soru&Cevap bulunmamaktadır.