Kişisel Bilgiler

1975'te Ankara'da doğdu. 1998'de Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında uzmanlığını aldı.  2004-2005 yıllarında Amerikadaki Cleveland Clinic Foundationa bağlı Plastik Cerrahi/Mikrocerrahi Departmanında Araştırma Fellowu olarak bulunduğu sırada kemikli yüz nakli, üst çene ve beslenmesi korunarak aktarılan diş nakilleri konusunda çalışmalar Ayrıca mikrodolaşım, doku dondurma teknikleri ve sinir deneysel cerrahisinde deneyim kazanmıştır.

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında Öğretim Üyesi olarak 2006-2013 yıllarında hizmet verdi. Ankara ONEP de çalıştı ve askerlik hizmetini GATA Yanık Merkezinde Uzman Hekim olaak yaptı.

2012'de Doçent oldu. Sağlık Bakanlığı tarafından El Cerrahi ve Ağız Yüz Çene Cerrahi Yan Dallarında diploma almaya hak kazandı. 2012 yılında ödüllendirildiği EURAPS Young Scholarship bursuyla Helsinki Töölö Hastanesinde üç ay çalıştı.

İki adet patent başvurusu vardır. 2013-2016 yılları arasında İstanbul Bilim Üniversitesi-Şişli Florence Nightingale Hastanesinde Plastik Cerrahi Doçenti olarak çalışan Dr. İlker Yazıcı akıcı/ileri düzeyde İngilizce bilmektedir.

Tedavileri

  • Kepçe Kulak Ameliyatı
  • Meme Küçültme
  • Meme Büyütme
  • Botox
  • Burun Estetiği

İLETİŞİM TALEBİ GÖNDER