0 (0)

Doç. Dr. İbrahim Aşkar

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Ataşehir / İstanbul
%100 Hasta Memnuniyeti
12.685 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Ataşehir Atatürk, Ölmez Sokak No:8, Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul, Türkiye

Hakkında

1967 Denizli tavas doğumlu. 1992'de Hacettepe Üniversitesi Tıp (İngilizce) Fakültesi’ni bitirdi. 1992-1993 yılları arasında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda rotasyon yaptı. 1998'de Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda ihtisasını tamamladı. 

Gülhane Askeri Tıp Akademisi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı ve Yanık Merkezi’nde 1997'de, 2 aylık rotasyonu tamamladı. 1998-2004'de Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nı kurdu ve başkanlığını yaptı.

2004'te Doçent oldu. Yayınları ve başarılı operasyonları sayesinde ödül aldı. 2003'den beri Amerika’da yayınlanan “Microsurgery” dergisinde danışman editör olarak görev yapmıştır. 

Doç. Dr. İbrahim Aşkar, 2007 yılından bu yana mesleğini İstanbul’da yürütmektedir. İstanbul’da özel Sema Hastanesi’nde bir dönem çalıştıktan sonra kendi muayenehanesinde çalışmaya devam etmektedir.

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği üyesi olan Aşkar, güzel sanatlar, el sanatları, bilim-teknoloji ve şiire ilgi duymaktadır. 

Çok iyi derecede İngilizce ve orta dercede Almanca konuşabilmektedir. Evli 1 çocuk babasıdır.

Deneyimler

0 Hasta Deneyimi
Deneyim bulunmamaktadır.

Soru&Cevap

0 Soru&Cevap 0 Soru&Cevap
Soru&Cevap bulunmamaktadır.