5 (14)

Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi
Ataşehir / İstanbul
14 Deneyim
%100 Hasta Memnuniyeti
30 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Barbaros Mahallesi, Sütçü Yolu Caddesi No: 85A, Ataşehir/İstanbul, Türkiye

Hakkında

1979 Sakarya doğumludur. Hacettepe Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra Kulak Burun Boğaz uzmanlığı eğitimine Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başladı. İhtisasını Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ve ABD'de tamamladı. Bu süreçte Yüz Plastik Cerrahinin Amerika’daki en önemli kliniklerini ve hocalarını ziyaret etti. Amerika’dan döndüğünde Yüz Plastik Cerrahisi ile ilgilenmek istediğine karar verdi. 

2009 yılında Viyada’da Avrupa Kulak Burun Boğaz Uzmanlığı sınav komisyonunun düzenlediği ilk Avrupa KBB Board sınavının yazılı olan ilk etabına girdi ve en yüksek puanı alan üçüncü Avrupalı KBB uzmanı oldu.

2009-2010 yılında ise Avrupa Yüz Plastik Cerrahi Akademisi’nin düzenlediği "Yüz Plastik Cerrahisi Üst İhtisas eğitimini" (Official Fellowship) almak üzere burs kazandı Avrupa’ya davet edildi. Bu eğitim alan İLK Türk hekimi oldu.

‘’Yüz Plastik Cerrahisi’’ üst uzmanlığı eğitimi aldıktan sonra Amerika’da Washington D.C. kentinde düzenlenen ve Amerika’lı meslektaşlarıyla yarışarak girdiği Board sınavında başarılı oldu. Böylece  "Uluslararası Yüz Plastik Cerrahisi Akademisi’’ tarafından kendisine Yüz Plastik Cerrahi Uzmanı diploması verildi. 

2010-2012 yıllarında mecburi hizmetini yaptı. (Ünye Devlet Hastanesi)

2012 yılında ise Sakarya Üniversitesi Kulak Burun Boğaz hastalıkları ABD'da Yrd. Doç. olarak hizmet vermeye başladı. Ekim 2015 ‘de ise Doçent ünvanını aldı.

2015’te Avrupa Birliği Kulak, Burun, Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi Dernekleri tarafından düzenlenen Kulak Burun Boğaz ve Baş ve Boyun Cerrahisi Board Sınavının sözlü kısmını başarıyla tamamladı. Avrupa Birliği Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi Board Diploması almaya hak kazandı.

Aralık 2015’de akademik görevinden ayrıldı ve özel muayenehanesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Deneyimler

14 Hasta Deneyimi
nmylmn MEMNUN 0 TL 0 Yorum
1 yıl önce
ay-ke MEMNUN 0 TL 0 Yorum
1 yıl önce

Soru&Cevap

8 Soru&Cevap 8 Soru&Cevap
oybay
1 yıl önce
Göz altlarım doğuştan beri cilt rengimden koyu

Göz altlarım doğuştan beri cilt rengimden koyu ve bu durumu ne yapsam...

uveys
1 yıl önce
1 buçuk ay önce burun estetiği oldum, daha hızlı iyileşmek için bir krem var mı?

Burun estetiği ameliyatı oldum 1 buçuk ay önce ödemler var 6 ay...