Doç. Dr. Celalettin Sever

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Üsküdar / İstanbul
- Hasta Memnuniyeti
30 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Acıbadem Mah. Beyazgül Sok. No: 1 Kemer Apt. Acıbadem

Hakkında

1998'de GATA Tıp Fakültesinden mezun oldu. 3 yıl Şırnak Askeri Hastanesinde ve 2 yıl Eski Foça Jandarma Komando Okulunda baştabip olrak hizmet verdi.
 
 GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği ve Yanık Merkezi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı.
 
 Kök hücre ve hiperbarik oksijen tedavisinin etkilerini incelediği tez çalışması, 2010 yılında, TOTDER tarafından en iyi deneysel çalışma bilim ödülünü aldı. İki ayrı klinik çalışması da Journal of Clinical and Analytical Medicine (JCAM) tarafından 2011 yılında en iyi makale ödülüne layık görüldü.
 
 Doç. Dr. Celalettin SEVER’in ulusal, uluslararası tıp dergilerinde ve kongrelerinde yayımlanmış ve sunulmuş 300’den fazla bilimsel makalesi, sözlü ve poster bildirisi mevcuttur. 
Doç. Dr. Celalettin SEVER, Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRCD), Estetik Plastik Cerrahi Derneği ve Rekonstrüktif Mikrocerrahi derneklerinin üyesi olup ‘Journal of Clinical and Analytical Medicine – (JCAM)’ ve ‘Journal of Clinical and Experimental Surgery -(ACES)’ dergilerinin uluslararası danışma kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

Deneyimler

0 Hasta Deneyimi
Deneyim bulunmamaktadır.

Soru&Cevap

0 Soru&Cevap 0 Soru&Cevap
Soru&Cevap bulunmamaktadır.