5 (16)

Doç. Dr. Candemir Ceran

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Kadıköy / İstanbul
16 Deneyim
%100 Hasta Memnuniyeti
30 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi No 341 Muratoğlu Apartmanı Kat 3

Hakkında

1978 yılında Niğde’de doğdu.

Niğde 23 Nisan Havacılar İlkokulu ve Mersin İçel Anadolu Lisesinde eğiti aldı. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde uzmanlığını aldı.

2005-2006 yıllarında Showa Üniversitesi Bursu ile Tokyo Japonya’da bulundu. Profesör Yoshiaki Hosaka ile çalışma imkanı buldu. Özellikle dudak damak yarıkları cerrahisi ve doğuştan gelen yapısal problemlerin düzeltilmesi konusuyla ilgilendi.

Yüz estetiği müdahaleleri ve burun ameliyatları alanlarında çalışmak için Los Angeles ABD’de La Peer estetik cerrahi kliniğinde bulundu ve  Dr. Carlo Honrado ile çalıştı.

Uzmanlık eğitimi sonrası da çalışmalarına devam eden Dr. Ceran 2013 yılında Avrupa Plastik Cerrahi yeterlilik sınavında (European Board Of Plastic Surgery-EBOPRAS) başarılı olarak Fellow ünvanı aldı.

Dr. Ceran 2016 yılında Avrupa Plastik Cerrahi Derneği (European Association of Plastic Surgeons- EURAPS) tarafından her yıl dünya çapında beş kişiye verilen Genç Plastik Cerrah Ödülünü aldı. Bu burs ödülü kapsamında Roma’da Prof Fabio Santanelli di Pompeo ile estetik meme cerrahisi ve kanser sonrası memenin tekrar oluşturulması üzerine çalışmalar yaptı ameliyatlara katıldı.

Ulusal ve Uluslararası alanda çok sayıda bilimsel çalışmaya imza atan Dr. Ceran 2017 yılında katıldığı sınavda başarılı olarak Doçent ünvanı almıştır.

Deneyimler

16 Hasta Deneyimi
mhmmd MEMNUN 0 TL 0 Yorum
1 yıl önce
alba MEMNUN Belirtilmedi 0 Yorum
1 yıl önce

Soru&Cevap

31 Soru&Cevap 31 Soru&Cevap
berf
1 yıl önce
10 ay önce ameliyat oldum hala sağ tarafımda şişlik var

Ameliyatı 10 ay önce oldum ama hala sağ tarafımda şişlik var ve bu...

esmek
1 yıl önce
Geçen hafta burun estetiği ameliyatı oldum. Göz altı dolgusu en yakın hangi zamanda olabilirim?

Merhaba, geçen hafta burun estetiği ameliyatı oldum. Göz altı dolgusu...