Doç. Dr. Çağlayan Yağmur

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Atakum / Samsun
- Hasta Memnuniyeti
30 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Mimarsinan Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı 247a, Atakum, Türkiye

Hakkında

1994 yılında TED Kayseri Koleji mezunudur. Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesinde tıp eğitimi aldı. 2003 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başladı. Bu esnada iki ay süreyle Japonya Tokyo da bulunan Japon Tıp Okulu (Nippon Medical School) Plastik cerrahi bölümünde “Ciltte Aşırı Yara İzi Oluşumu (hipertrofik skarlar ve keloidler)” konusunda çalışmalarda bulundu. 

2010 yılında Hakkari Asker Hastanesi'nde askerlik görevini  tamamladı. 2011-2012 yıllarında Samsun Eğitim Araştırma Hastanesinde mecburi hizmetini tamamladı.

2012 Kasım ayında “Başasistan” ünvanını aldı. 2012-2014 yılları arasında Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniğinde başasistan ve klinik sorumlusu olarak çalıştı ve sonra buradan ayrılarak özel sektörde faaliyet gösterdi.

2015 yılı Nisan ayından itibaren "Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı"nda "Yardımcı Doçent Doktor" olarak çalışmaktadır.

Avrupa Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kurulu (EBOPRAS) yeterlik belgesi sahibidir. 2009 yılından beri “Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Yeterlilik Kurulu” tarafından verilen “Yeterlik Belgesi”ne de sahiptir.

İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 2 kız çocuk babasıdır.

Deneyimler

0 Hasta Deneyimi
Deneyim bulunmamaktadır.

Soru&Cevap

7 Soru&Cevap 7 Soru&Cevap
Yüksek tansiyonum var devamlı ilaç kullanıyorum

48 yaşındayım yüksek tansiyonum var sabah akşam ilaç kullanıyorum, bu...

Cansu74
1 yıl önce
Problemli bir burun

Merhabalar sevgili hocalarım benim burnumda hemnkıruk var hemde en...