Hastane Tipi
Şehir

Diyarbakır Burun Estetiği Fiyatları ve Burun Estetiği Yapan Hastaneler

Bahar Özbal tarafından yazılmıştır. Son güncelleme: 21 Ocak 2020

Burun estetiği ameliyatı ve öncesi sonrası planlamalarının tamamı kişiye özel hazırlanmaktadır.

  


Op. Dr. Recep Güzel


 

Burun estetiği burnun anatomisinde (yapısında) var olan bozuklukların giderilmesi yönünde yapılan, estetik kaygı ve/veya anomalilere bağlı gerçekleştirilen cerrahi işlemlerin bütününe verilen addır.

Diyarbakır 2019 burun estetiği fiyatları 3000 TL’den başlıyor 8000-9000 TL’lere kadar çıkabiliyor.

Ortalama 1,5-4 saat süren burun estetiği ameliyatı ile kişinin burun şeklinden yana duyduğu estetik kaygılar ve yine yapısal bozukluklara bağlı, yaşam kalitesini etkileyen sağlık sorunları giderilmektedir.


Diyarbakır burun estetiği doktorları ve kulak burun boğaz uzman doktorlarınca yapılan değerlendirme neticesinde burun estetiği ve burun anatomisindeki bozukların iyileştirilmesi için kişiye özel burun ameliyatı planlaması yapılır.

Diyarbakır burun estetiği doktorlarının kimi kendi kliniğinde kimi de özel ya da devlet hastanelerinde hizmet vermektedir.

BURUN ESTETİĞİ YAPTIRANLAR - DENEYİMLERİ (205 Deneyim) 

BURUN ESTETİĞİ DOKTORLARI (819 Doktor) 

BURUN ESTETİĞİ VİDEOLARI (8 Video) 

BURUN ESTETİĞİ DOKTOR SORU&CEVAPLARI (337 Soru&Cevap)  

Diyarbakır Dicle Üniversiteleri Hastanesi, Sur Dicle Üniversitesi Hastanesi olarak da bilinmektedir.

Bünyesinde kapsamlı bir “Kulak Burun Boğaz Kliniği”ne de sahip olan Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesi, Diyarbakır burun estetiği yapan hastaneler arasında yerini alır.

Diyarbakır burun estetiği fiyatları konusunda Dicle Üniversitesi Kurak Burun Boğaz Kliniği SGK anlaşmalı kurum burun estetiği yaptırmak isteyenler için masrafların büyük kısmı SGK tarafından karşılanır.


Diyarbakır burun estetiği yapan hastaneler arasında yer alan “Sağlık Bakanlığı Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi” devlet hastanesi statüsünde.

Diyarbakır burun estetiği fiyatları konusunda Sağlık Bakanlığı Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde burun estetiği yaptırıldığında masrafların büyük kısmı SGK tarafından karşılanır.


Bismil Devlet Hastanesi, Diyarbakır’da burun estetiği yapan hastanelerden devlet hastanesi statüsünde hizmet sunan bir diğer adres.

Diyarbakır burun estetiği fiyatları konusunda Bismil Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz bölümü SGK anlaşmalı bir kurum, burun estetiği yaptırmak isteyenler için masrafların büyük kısmı SGK tarafından karşılanır.
Diyarbakır Selahattin Eyyübi Devlet Hastanesi, Diyarbakır’da burun estetiği yapan hastanelerdendir.

SGK kapsamındaki tüm kişilerin hastane ve ameliyat masraflarının, ameliyatın içeriğine göre bir bölümü ya da tamamını karşılayan Diyarbakır Selahattin Eyyübi Devlet Hastanesi Diyarbakır Yenişehir’de konumlanıyor.

Diyarbakır’da sadece kulak burun boğaz dalında hizmet veren, özel sağlık sigortası olan hastalarımızın tüm işlemleri ücretsiz olarak Diyarbakır Özel Akademi Kulak Burun Boğaz ve Cerrahi Dal Merkezi'dir.

Diyarbakır burun estetiği fiyatları için de özel sağlık sigortalılara fark ödemesi olmaksızın tüm işlemleri özel sağlık sigortası kapsamında sunan özel bir klinik.

SGK anlaşması da bulunan kurumda SGK kapsamındaki tüm kişiler, devlet memurları, askeri personeller, TBMM çalışanlarının da muayene ve ameliyatları sigorta kapsamında yapılmakta.

Diyarbakır Özel Etimed Hastanesi, Diyarbakır burun estetiği yapan SGK anlaşmalı özel hastanelerden.

Diyarbakır burun estetiği İrfan Erdem’in Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümü altında ameliyatlarını gerçekleştirdiği Diyarbakır Özel Etimed Hastanesi’nde KBB bölümünün yanı sıra bir de Plastik Cerrahi departmanı yer alıyor.

Op. Dr. İrfan Erdem haftanın belirli günleri Ankara’da belirli günleri Diyarbakır’da ameliyatlarını gerçekleştiriyor.  

Diyarbakır Memorial Hastanesi
Diyarbakır Memorial Hastanesi

Diyarbakır Memorial Hastanesi burun estetiği fiyatları Diyarbakır burun estetiği fiyatları içinde 2019 yılında ortalama 5000 TL ile 9000 TL aralığında bir fiyatlandırmaya sahiptir.

Plastik cerrahi, estetik ve rekonstrüktif cerrahi bölümü tarafından gerçekleştirilen Diyarbakır burun estetiği fiyatları hastanenin SGK anlaşması ve özel sağlık sigortası kapsamı dahilinde yapılabilir.

Diyarbakır Memorial Hastanesi burun estetiği fiyatları, hastanenin anlaşması gereği SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur ve devlet memurlarının yanı sıra özel sağlık sigortalı hastalar için de sigorta, banka ve kurum anlaşmaları kapsamında değerlendirilerek bütçelendirilmektedir.

Memorial grubun Diyarbakır’daki ikinci hastanesi olan Diyarbakır Memorial Dicle Hastanesi’nde de Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümü tarafından burun estetiği ameliyatları yapılmaktadır.

Diyarbakır’da burun estetiği yapan hastaneler içinde SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur ve devlet memurları, özel sağlık sigortası, banka ve kurum anlaşmaları bulunan Memorial Dicle Hastanesi Diyarbakır burun estetiği fiyatları anlaşmalı kurumlar anlaşma kapsamına göre bütçelenmektedir.