Sırala
18 May 2018
Tedaviden 2 hafta sonra

Yaklaşık 6-7 yıldır burnumun şekil bozukluğundan şikayetçiydim

Merhaba, Profesyonel güzellik uzmanlığı yapıyordum. Yaklaşık 6-7 yıldır burnumun şekil bozukluğundan şikayetçiydim. Çektiğim fotoğraflara hangi açıdan bakarsam bakayım burnumdaki o form bozukluğu bir şekilde gözüme çarpıyordu. Operasyon öncesi bir çok korkum vardı. Şişecek moraracak, ağrıyacak, günlerce işime gidemeyeceğim. Bir çok sorunla karşılaşacağımız düşünüyordum. Ama hiç düşündüğüm gibi olmadı bakın sonuç böyle...

Yorum Yaz 0 Yorum
18 May 2018
Tedaviden 2 hafta sonra

Operasyondan 1 gün sonra

Korkulacak hiç bir şey yokmuş.Operasyonum çok güzel ve başarılı geçti. Zaten öncesinde ben doktoruma çok güveniyordum.Böyle bir operasyonun sonunda herhangi bir şişlik, morluk ve ağrı olmaması benim açımdan çok iyiydi.

Dün ameliyat oldum ve bugün işimin başındayım.

Bu operasyon için Almanya’dan geldim. İyi ki de gelmişim. Tahmin ettiğimden de güzel bir burna sahip oldum.

Burun estetiği yaptırmak isteyenler çok iyi araştırmalılar. Maddiyat da önemli tabi ki.Ama bir çok kez değil de bir kez yaptırılmalı bence. Burun estetiği olmak isteyen herkese bu operasyonu tavsiye ediyorum. Hem öncesi hem sonrası için çok rahat ve konforlu bir işlem.

Sayın Doktor Yücel Sarıaltın’ın bana göstermiş olduğu ilgi ve Estetik International ailesinden biri olarak görülmem beni çok rahatlattı. Operasyon öncesi çalışanları çok samimi ve çok cana yakındı.

Operasyondan sonra da aynı samimiyeti ve ilgiliyi kendilerinden gördüm. Çok teşekkür ediyorum.

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Yücel Sarıaltın Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu Sayın Doktor Yücel Sarıaltın’ın bana göstermiş olduğu ilgi ve Estetik International ailesinden biri olarak görülmem beni çok rahatlattı. Hasta Yorumunu Gizle