Sırala
03 July 2018
Tedaviden 2 yıl sonra

Uzun zamandır burnumun görüntüsünden rahatsız oluyordum

20 yaşında istanbul Marmara Üniversitesi'nde okuyan genç bir kızım:) Uzun zamandır burnumun görüntüsünden rahatsız oluyordum ve Eser Hanımla tanıştım kendisi ve asistanı Eda Hanım o kadar güler yüzlüler ki içinizde bir korku olsa da onlar sizi rahatlatıyor:)

Ben şuan 7. günümdeyim ve şişlik yok morluk hiç olmadı bunda Eser Hanımın yaptığı buz tedavisinin büyük önemi var tabi ki. Burnum düşündüğümden daha güzel oldu bu yüzden çok mutluyum.ve ayrıca şunu da belirtmeliyim ki beni ağırladıkları hastane de mükemmeldi.

Ben ameliyata ne girdiğimi ne de çıktığımı hatırlıyorum korkacağınız tek nokta narkoz yüzünden bir kez kusmanız :)

Ben başka hiçbir ağrı yada sızı hissetmedim.benim gibi ameliyat olmadan önce korkup internette burun estetiği yazan tüm yorumları okuyanlardansanız bu yorumu kesinlikle okuyun ki sonra "burnum düştü işte 4. ameliyatımı olucam" sorunu yaşamayın.

Eser hanım size ve eda hanıma çok teşekkür ederim her şey için caddenin en iyi estetik ve plastik cerrahi uzmanı...

Yorum Yaz 1 Yorum
ferdaaa 03 July 2018

Burun estetiği ücreti konusunda bilgi vermeniz mümkün mü? Bir de nefes alma sorunu için istiyorum ben bu konuda da olumlu olumsuz bir deneyiminiz var mı? Sorun oldu mu acaba sonrasında?

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Eser Aydoğdu Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu Eser Hanımla tanıştım kendisi ve asistanı Eda Hanım o kadar güler yüzlüler ki içinizde bir korku olsa da onlar sizi rahatlatıyor:) Çok teşekkürler. Hasta Yorumunu Gizle