Sırala
21 February 2018
Tedaviden 1 ay sonra

Şimdi tam bir kum saati şeklindeyim

Doktorumun yeni tamamladığı yağ transferi işleminin üzerinden sadece 2 gün geçti ama inanılmaz bir fark var. Şimdi tam bir kum saati şeklindeyim. 

Yorum Yaz 0 Yorum
31 January 2018
Tedaviden 3 hafta sonra

Otelimde ilk gün ve doktorumla tanışma

Kendi başıma İngiltere’den gelmiştim. Havaalanından alındım ve otele götürüldüm. Otel şık ve temizdi, personeli ise yardımsever ve güleryüzlüydü.Ertesi gün Metin Kerem’in kliniğinde ameliyat ve süreç ile ilgili ilk bilgileri aldım. Doktorum çok profesyoneldi, tüm sorularıma yanıt verdi. Ekibi ise çok cana yakın ve sevecendi.

Yorum Yaz 0 Yorum
31 January 2018
Tedaviden 3 hafta sonra

Ameliyat ve sonrası...

Ameliyat sonrasında ise hemşireler yardımcı oldu ve iyi olduğuma artık emindim. Ameliyattan sonra dolaşabiliyordum, çok ağrım yoktu sadece biraz rahatsızlık şeklindeydi.

Taburcu olacağım sabah erkenden doktorum beni görmeye geldi. Ekipten birileri toparlanmama yardımcı oldu ve otelime geri götürüldüm. Sürücü çok yardımcı oldu, otel personeli de çok yardım etti ve hepsi çok iyi İngilizce konuşuyordu.

Çok etkileyici bir deneyimdi, kendi kendime ameliyat olmaya gelmiştim, risk almıştım ama hiç yalnızlık hissetmemiştim.

Yorum Yaz 0 Yorum
31 January 2018
Tedaviden 3 hafta sonra

Tekrar geleceğim!

Bu yıl tekrar sırtıma ve kollarıma liposuction yaptırmak için geleceğim. Dr. Metin Kerem’i kesinlikle tavsiye ediyorum. Doktorumun benim için hazırladığı giysiyi giydiğim için nihai sonucu hala göremiyorum.

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Metin Kerem Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu Dr. Metin Kerem’i kesinlikle tavsiye ediyorum. Doktorum çok profesyoneldi, tüm sorularıma yanıt verdi. Ekibi ise çok cana yakın ve sevecendi. Hasta Yorumunu Gizle
Popo Kaldırma Soru/Cevapları
Tümünü Gör
Popo protezi araştırıyorum 5 doktor cevapladı
Doktora Sor Doktora Sor

Benzer Deneyimler