Sırala
09 May 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

Şaşırtıcı bir sonuç!!

Bir yıldan biraz fazla bir süre önce burun estetiği oldum. Kemerli büyük bir burnum vardı ayrıca nefes alma zorluğu çekiyordum. Araştırmalarım sonucunda Doktor Öreroğlu’nun kliniğine ulaştım ve bir çok olumlu yorum okudum. Telefonda duyduğum bu güvenilir ses beni operasyona daha da yaklaştırdı.

Uluslararası hasta koordinatörü Ayla, ihtiyacınız olan tüm bilgileri size veriyor ve operasyonun tüm aşamasında size sabırla yaklaşıyor. Türkiye’ye gittikten sonra Dr. Öreroğlu ile görüşmem oldu ve görüşmem sırasında kararımdan emin oldum. Çok yetenekli bir doktor ve iyi bir gözü var.

Yeni burnumu çok seviyorum ve çok daha rahat nefes alıp verebiliyorum, kendisine çok teşekkür ediyorum. Çok profesyonel bir ekibi var ve süper bir doktor kendisi. Burun estetiği olmak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum Yaz 2 Yorum
derennn 09 May 2018

Benim de nefes alma sorunum var ama ameliyattan korkuyorum o yüzden olamıyorum. Aslında şeklini de düzelttirmek istiyorum. Çok ağrılı bir süreç miydi?

SelenOz 09 May 2018

Bence o kadar acı sonuç için değer nefes alabilmek harika bir de tabi şekil olarak çok tatmin edici.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Ali Rıza Öreroğlu Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu Çok profesyonel bir ekibi var ve süper bir doktor kendisi. Burun estetiği olmak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim. Hasta Yorumunu Gizle