Örümcek Ağı Estetiği -Sevda Demirel

Örümcek Ağı Estetiği -Sevda Demirel
sevdademirel MEMNUN FİYAT: TL - İstanbul

Hemen sosyal hayatınıza geri dönebiliyorsunuz, hiç bir sıkıntısı yok o kadar kolay bir işlem ki Örü...

03.05.2016

Hemen sosyal hayatınıza geri dönebiliyorsunuz, hiç bir sıkıntısı yok o kadar kolay bir işlem ki Örümcek Ağını bir çok insana tavsiye ediyorum. Ben Sevda Demirel, uzun süre mankenlik, modellik, şarkıcılık, oyunculuk bir sürü meslek dalında yer aldım.

Benim daha önce genç kızken yaptığım hatalar var. Bunlardan bir tanesi hiç tanımadığım bir insana, gerçekte doktor olup olmadığını bilmediğim birine yüzüme enjeksiyon yaptırdım. İçindeki maddeyi bilmeden sormadan ona güvenerek yaptırdım. Benim hayatımı kabusa çevirdi, bir süre sokaklara çıkamadım.

Artık gerçekten iyi bir araştırma yapıp iyi bir doktora sahip olmak istedim. O benim doktorum olsun istedim. Bir kaç tane doktorla tanıştım fakat başka bir şey istiyordum.

Daha genç daha fresh daha acayip bir yüz istiyordum. Araştırmalarımın sonucunda Bülent Bey’i yakaladım. Bir çok haberlerini izledim. Internette görmeden önce de televizyondan takip ettim. Dr. Bülent Cihantimur’la tanışmak istedim ve örümcek ağını kendisine yaptırmam gerektiğini düşündüm.

Örümcek ağını yaptırdım çünkü ben iş yeri sahibiyim ve hemen 1 saat sonra işime gidebiliyorum. Tekrar müşterilerimin karşısına çıkabiliyorum. Ne iz var, ne morluk var, be şişlik var. Ekranlarda izlediğim zaman bunun böyle olabileceğine inanmamıştım açıkçası. Ama şu an yaşıyorum ve görüyorum gerçekten farklı bir cildim oldu.

Ben duygularımı çok belli edebilen bir insanım. Doktoruma sarıldım hemen. Çünkü çok mutlu oldum. Bu hayat bir kere yaşanıyor ve ben bu hayatta güzel olmak istiyorum.

Genç hanımların veya 40 yaş üstü hanımların veya daha büyük hanımların doktor seçiminde çok dikkatli olmasını istiyorum.

Doktorların yapmış oldukları başarılar ve başarısızlıklar çok ortada. Ben çok doğru yapılan ameliyatın peşinden koştum ve o yüzden Bülent Cihantimur’un ofisindeyim.
Bu deneyimi faydalı buluyor musunuz? EVET - HAYIR
0 kişi bu deneyimi faydalı buldu

BENZER DENEYİMLER

MEMNUN FİYAT: TL
iltirt - İstanbul - 9 ay önce gönderildi.
MEMNUN FİYAT: TL
akalayci - İstanbul - 1 yıl önce gönderildi.

GERÇEKLEŞTİREN DOKTOR

Artık gerçekten iyi bir araştırma yapıp iyi bir doktora sahip olmak istedim. O benim doktorum olsun istedim. Bir kaç tane doktorla tanıştım fakat başka bir şey istiyordum. Daha genç daha fresh daha acayip bir yüz istiyordum. Araştırmalarımın sonucunda Bülent Bey’i yakaladım. Bir çok haberlerini izledim. Internette görmeden önce de televizyondan takip ettim. Dr. Bülent Cihantimur’la tanışmak istedim ve örümcek ağını kendisine yaptırmam gerektiğini düşündüm. Doktorların yapmış oldukları başarılar ve başarısızlıklar çok ortada. Ben çok doğru yapılan ameliyatın peşinden koştum ve o yüzden Bülent Cihantimur’un ofisindeyim.

  • Doktorun yaklaşımı
  • Sorularımı cevaplandırılması
  • Tedavi sonrası takip
  • Benimle geçirdiği zaman
  • Telefon ve emaillerime dönüşleri
  • Ekibin profesyonellik ve nezaketi
  • Ödeme Süreci
  • Bekleme süreleri

SON EKLENEN DOKTORLAR

Toplam 1434 doktor var

Doç. Dr. Zeynep Alkan

Ses Estetiği, Burun Estetiği...

DETAYLI İNCELE
Prof. Dr. Hayriye Sarıcaoğlu

Dolgu (Genel), Kimyasal Peeling, Ameliyatsız Yüz G...

DETAYLI İNCELE
Nişantaşı Hastanesi

Mide Balonu, Burun Dikleştirme, Ameliyatsız Cilt G...

DETAYLI İNCELE
Dr. Cem Hamidi

Dermapen, Burun Dolgusu, Cilt Bakımı , Hiperhidroz...

DETAYLI İNCELE
Op. Dr. Adem Özkan

Bacak Germe, Popo Büyütme, Dolgu (Genel), Uyluk Ge...

DETAYLI İNCELE
Op. Dr. Elif Seda Keskin

Popo Büyütme, Dolgu (Genel), Uyluk Germe, Boyun Ge...

DETAYLI İNCELE
Op. Dr. Orhan Murat Özdemir

Vaser Liposuction, Bacak Germe, Popo Büyütme, Dolg...

DETAYLI İNCELE
Op. Dr. Esra Çabuk Cömert

G Noktası Büyütme, Klitoris Estetiği, Lazerle Geni...

DETAYLI İNCELE
Op. Dr. Ainura Sarybaeva

Yüz Germe, Jinekomasti, Popo Kaldırma, Liposuction...

DETAYLI İNCELE