Sırala
01 May 2017
Tedaviden 2 yıl sonra

Koltuk Altı Botoks Deneyimi

Son bir kaç aydır yaz/kış demeden aşırı terleme sorunu yaşıyordum, kötü koku yok ancak kıyafetlerimdeki ıslak görünüm ve damlayacak boyuta gelen terleme yeterince can sıkıyordu.

Özellikle stresli zamanlarda sular seller içinde kalıyordum. Uzun zamandır araştırdığım Koltuk Altı Botoks uygulamasını geçtiğimiz ay yaptırdım ve şimdilerde ohhh dediğim günler yaşıyorum. 

Yorum Yaz 0 Yorum
01 May 2017
Tedaviden 2 yıl sonra

Acaba terlemenin önlenmesi vücudumu olumsuz etkiler mi ?

Doktorun açıklaması şu yönde oldu; terlemenin esas amacı vücut ısısının düzenlenmesidir. Bu amaçla tüm vücut yüzeyi terler. Bu ter bezlerinin çalışmaz hale getirilmesi, vücudun ısı ayarını etkilemez ve herhangi bir sağlık sorununa neden olmaz.Atılması gereken teri koltuk altı bölgesi dışında yine atmaya devam ederiz. Ayrıca bir hastalığa bağlı olmadan aşırı terleme sorunu yaşıyorsanız koltuk altı Botoksunu tercih etmelisiniz.

Yorum Yaz 0 Yorum
01 May 2017
Tedaviden 2 yıl sonra

10 dakika sürüyor

Koltuk altı Botoks uygulaması oldukça kısa süren bir işlem, yemek arasında gidip yaptırıp işinize kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Günlük faaliyetlerinizi kısıtlamıyor.Terleyen bölgeler belirlenip, nokta halinde küçük miktarda Botoks yapılıyor ve işlem yaklaşık 10 dakika sürüyor. 10 gün sonra kontrole gittim ve hala terleyen bölge olup olmadığına bakıldı. Sol koltuk altımda üst ve orta bölgelerde terleme tespit edildi ve sadece o kısımlara bir miktar Botoks uygulaması daha yapıldı.

Yorum Yaz 0 Yorum
14 April 2017
Tedaviden 2 yıl sonra

Sonuç : Kupkuru koltuk altı !

İğne batması olduğu için uygulama bölgesinde resimde görüldüğü üzere kızarmalar oldu, ertesi gün bazı yerlerde minik morluklarım oldu ve hızla geçti. Morarıp morarmamak tamamen sizin cildinizin hassasiyeti ve yapısı ile alakalı, ben en ufak çarpmada bile morardığım için normal karşılıyorum :) Belki siz hiç morarmayabilirsiniz.

Yorum Yaz 0 Yorum
01 May 2017
Tedaviden 2 yıl sonra

Acıyor mu?

Deri içine yapılan bir enjeksiyon olduğundan hafif bir ağrı hissediliyor, işlem sonuna kadar dayanabildim, dayanılamayacak bir ağrı değil. Epilatörlerin tüyleri çekerken hissettirdiği ağrı gibi. Uygulamanın yapıldığı gün deodorant kullanmadım, spor yapmadım ve ağır kaldırmadım.Koltuk altı Botoksu aşırı terleme sorununda kullanılan etkin yöntemlerden birisi ve uzun vadede etkisi devam ediyor. Yaklaşık 6 ay etkisi süren Botoks uygulamasını belli aralıklarla yinelemek gerekiyor.

Yorum Yaz 0 Yorum
24 April 2017
Tedaviden 2 yıl sonra

Nereye yaptırdım?

Ben koltuk altı Botoks uygulamasını daha önce Lazer Epilasyon ve Dudak Dolgusu yaptırdığım La Vie Klinik'te Dr. Tarkan Bey'e yaptırdım. Bu tür uygulamaları deneyimli doktorlara yaptırmalısınız hem başarılı sonuçlar alırsınız hem de sağlığınızı tehlikeye atmamış olursunuz. Aklınıza takılan sorular olursa lütfen yorum bırakın… Sular seller gibi terleyenlerdenseniz bu uygulamayı araştırmanızda yarar var.

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Hasta Yorumu Ben koltuk altı botoks uygulamasını daha önce Lazer Epilasyon ve Dudak Dolgusu yaptırdığım La Vie Klinik'te Dr. Tarkan Bey'e yaptırdım. Bu tür uygulamaları deneyimli doktorlara yaptırmalısınız hem başarılı sonuçlar alırsınız hem de sağlığınızı tehlikeye atmamış olursunuz. Hasta Yorumunu Gizle