Sırala
03 May 2018
Tedaviden 5 yıl sonra

Karın Germe ve Liposuction Operasyonu -İzmir’de

1 Haziran 2012’de hem karın germe hem de liposuction oldum. 3 gün sonrasında bile gayet iyi hissediyordum. Hastaneden dışarı çıktım bugün ve öğle yemeğinde geri döndüm hastaneye.

Kent Hastanesi’nde ameliyat oldum hastane gayet temiz ve personel sıcakkanlı ve bilgililer. Şikayetim sadece yemekleri olabilir. 2 gün boyunca çorba verdiler ve bebek maması gibiydi. Süpermarketten hazır çorba alarak bu durumu çözdüm.

Yorum Yaz 0 Yorum
03 May 2018
Tedaviden 5 yıl sonra

Önce / Sonra fotoğraflarım

İşte operasyon öncesi ve operasyon sonrası fotoğraflarımı ekliyorum

Yorum Yaz 0 Yorum
03 May 2018
Tedaviden 5 yıl sonra

Sonunda bir kaç yeni fotoğraf daha ekledim

Sonunda bir kaç yeni fotoğraf daha ekledim. Morluklar vardı vücudumda. Sonunda morluklar yok olmaya başladı. Hala karın bölgemde şişlik var.

Doktorum 4-6 hafta içinde tamamen yok olacağını söyledi. Çok sabırsızlanıyorum. İyi haber şu 1 hafta içinde evime döndüm, kötü haber ise işe dönmek zorundaydım. İş kıyafetimi sıcakta giymek zorunda kalacaktım. Mümkün olduğunca bu iyileşme sürecini ofiste geçirmeyi planlıyorum.

Yorum Yaz 0 Yorum
03 May 2018
Tedaviden 5 yıl sonra

17 Gün Sonra / Tanrım işe dönmek zorundayım ne yapacağım!!!

17 gün geçti ve işe dönüyorum, fakat iş üniformamın belini nasıl bağlayacağım, karnıma değiyor.

Bugün berbatım, cehennemde gibi hissettim. Korkarım daha büyük bir pantolon giymem gerekecek. :))

Yarın daha iyi olacak diye umuyorum.

Yorum Yaz 0 Yorum
03 May 2018
Tedaviden 5 yıl sonra

Bugün çok daha iyiydi! Kemeri çıkardım...

Bugün çok daha iyiydi, kemeri artık tamamen bıraktım. Hamileyken giydiğim kıyafetimi giyiyorum. Hala daha önce olduğundan daha şiş hissediyorum. Ama morluklar geçiyor.

Bu arada yeni mayomu bugün kargodan aldım. Bayıldım. Giydiğimde ileride fotoğrafımı paylaşacağım.

Ameliyatımı sağlık turizminin gelişmiş olduğu Türkiye’de oldum. Ben zaten Türkiye’ye yerleşmiştim, ama daha güneydeyim. Uçakla 1 saat mesafede İzmir. Fiyat olarak karın germe, liposuction, kişisel asistan hizmeti, 2 gün hastane ve 8 gün başka bir yerde kalmak ve 3 kez doktor kontrolü her şey içinde.

Normalde Gazi Hastanesi’nde yapıyor doktorum, ama Kent Hastanesi olunca biraz daha fazla ödedim. Çünkü burası için daha çok tavsiye almıştım. Bir de dil sorunu yüzünden, Kent Hastanesi personeli İngilizce iyi konuşuyor. Ayrıca tüm aklaıma takılanları çok rahatlıkla yanıtladılar.

Hasta İlişkilerinden sorumlu Tuğba gerçekten bir melekti, tüm süreçte yanımdaydı.

Çok memnunum sonuçtan.

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Hasta Yorumu Ameliyatımı sağlık turizminin gelişmiş olduğu Türkiye’de oldum. Ben zaten Türkiye’ye yerleşmiştim, ama daha güneydeyim. Uçakla 1 saat mesafede İzmir. Fiyat olarak karın germe, liposuction, kişisel asistan hizmeti, 2 gün hastane ve 8 gün başka bir yerde kalmak ve 3 kez doktor kontrolü her şey içinde.<br /> <br /> Normalde Gazi Hastanesi’nde yapıyor doktorum, ama Kent Hastanesi olunca biraz daha fazla ödedim. Çünkü burası için daha çok tavsiye almıştım. Bir de dil sorunu yüzünden, Kent Hastanesi personeli İngilizce iyi konuşuyor. Ayrıca tüm aklıma takılanları çok rahatlıkla yanıtladılar. <br /> Hasta İlişkilerinden sorumlu Tuğba gerçekten bir melekti, tüm süreçte yanımdaydı. <br /> <br /> Çok memnunum sonuçtan.<br /> Hasta Yorumunu Gizle
Karın Germe Soru/Cevapları
Tümünü Gör
Karın Germe Bilgi 36 doktor cevapladı
karın germe ve çatlaklar 19 doktor cevapladı
Karın Germe düşünüyorum 7 doktor cevapladı
Doktora Sor Doktora Sor