Sırala
15 May 2018
Tedaviden 3 ay sonra

İstanbul’da Dr. Hariri ile Liposuction

Evet, 48 yaşındayım ve 2 erkek çocuk annesiyim. Vaser Liposuction ülkemde yani İsveçte yaptırmaya karar verdim ama çok maliyetliydi. Durum böyle olunca ben de Google’dan yurtdışında iyi cerrah arayışına girdim. Tabi ekonomik olmasını da dikkate aldım. Kolay olmadı elbette karar vermek. Korkuyordum, endişeliydim, heyecanlıydım.

Uzun bir arayış sonrasında bu alanda hakkında olumlu yorumlar, deneyimler okuduğum ve izlediğim İstanbul’u tercih ettim. Bir sürü yere durumumu anlatan mail gönderdim ve bir sürü yanıt aldım. Fakat en sonunda Mcan şirketinin organizasyonuna güvendim ve onlardan gelen yanıtla yanıtla rahatladım. Çok profesyonellerdi. Çok ilgili ve iyilerdi.

Fotoğraflarımı gönderdikten sonra bana önerilerde bulundurlar. Tüm sorularımı yanıtladılar. Soru yanıt şeklinde ilerledik. Havaalanı transferi, biletler, otel kliniğe transfer gibi şeyleri de içeren makul bir teklif aldım ve önerdikleri doktor da Samet Hariri’ydi. Sonra doktoru araştırmaya başladım. Hiç negatif yoruma rastlamadım. Daha çok merak ettim, gergindim de elbette.

Yaza kadar hazır olmak istiyordum. Sağlık raporlarımı ve ücretin bir kısmını ilettim. Birden bunu yaptırmaya karar verdim. Ameliyatım genel anestezi altında oldu. Ameliyat sonrasında anestezi kaynaklı çok az mide bulantısı ve kusma yaşadım. Normal bir durumdu yine beklenildiği kadar bir acım vardı.

Doktor Hariri, her zaman kendimi güvende hissettiren harika bir cerrahtı, vücudumdan çıkardığı yağları bana gösterdi. Hemen hemen 5 litre kadardı. Yepyeni bir insana dönüştüm. 2 gece klinikte kaldım. Hemşireler hiç beni yalnız bırakmadılar. Sürekli nasıl olduğumu kontrol ettiler.

Doktoruma buradan da teşekkür etmek istiyorum. Hariri 20 yıldan fazla deneyime sahip çok özel bir plastik cerrah. Tüm bu süreçte bana yardımcı olan, destekleyen ve organizasyonu yapan şirkete, şoföre, tüm ekibe, hemşirelere, çevirmene çok teşekkür ederim. Ameliyat beklediğim gibi sonuçlandı. Söz verdikleri gibi her şey. 2. haftaya girdim.

Çok iyi hissediyorum ve çok memnunum sonuçtan. Dün ağrı kesicileri ve antibiyotikleri bitirdim. Şimdi sabırsızlıkla tam olarak sonucu bekliyorum. Bu özel korse sizce büyük gelmeye başlar mı bana???

Önceki sonraki görüntülerimi de paylaşıyorum.

Yorum Yaz 0 Yorum
15 May 2018
Tedaviden 3 ay sonra

17 gün sonra sonuçlar

17 gün sonra sonuçlar

Yorum Yaz 0 Yorum
15 May 2018
Tedaviden 3 ay sonra

26 . gün

Daha son halini tam görmesem de bu halinden bile çok memnunum. İşte fark.

Yorum Yaz 0 Yorum
15 May 2018
Tedaviden 3 ay sonra

35 gün geçtikten sonra

35 gün geçtikten sonra

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Samet Hariri Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu Doktoruma buradan da teşekkür etmek istiyorum. Hariri 20 yıldan fazla deneyime sahip çok özel bir plastik cerrah. Hasta Yorumunu Gizle