Sırala
08 May 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

İlk Seans Hydrafacial Deneyimim

Hydrafacial’ı ilk olarak Amerika’da teyzemi ziyaretim sırasında tanıdım. ABD’de baya ünlü olan Hydrafacial cilt bakım cihazı ülkemizde çok fazla tanınmıyor. Yeni yeni internette ilanlar görmeye başladım. Birçok klinik Hydrafacial edinmiş ve hizmet vermeye başlamış durumda.

Çalışan kadınların en önemli sorunlarından biri yetersiz zamandır. Hele de evliyseniz, sınırlı sürede o kadar çok iş kalır ki üzerinize… Uykusuzluk, sigara, alkol, yağlı yiyecekler, stres, hava kirliliği gibi birçok sebep yüzünden cildimize zaman ayıramaz oluruz. Hele hele hamilelik gibi hormonal dengemizi alt üst edecek bir deneyimimiz olursa, bir anda o bebeksi cildimizi kaybederiz.

Hydrafacial aslında biz kadınların tam da aradığı özelliklere sahip bir ürün. Özellikle cildi benim gibi karma olan ve akne lekeleri ile dolu olan biri için gerçekten muhteşem bir alet. Yaklaşık 40 dakika olarak yapılan seanslar sırasında yüzünüze cildinizin hangi tipe dahil olduğu ve şikayetlerinize göre solüsyonlar uygulanıyor. Laser teknolojisi ile de bu solüsyonlar cildinize yedirilerek seans tamamlanıyor.

Teyzemin 60 yaşında olup da nasıl bu denli bebeksi bir tene sahip olduğunu da bu şekilde öğrenmiş oldum. Sanırım bunda en büyük yardımcısı Hydrafacial olsa gerek. Türkiye’ye döndükten ve kısa bir araştırma yaptıktan sonra Hydrafacial’ın oturduğum semte yakın yerde bulamadığım için planımı rafa kaldırmıştım ki; Esstanbul Güzellik Merkezi’nde bu cihazın olduğunu öğrendim.

Genelde yüzümle ilgili işlem yaptırdığım sırada gözlerimi kapalı tutarım. Hydrafacial uygulaması sırasında da bu ritüelimi devam ettirdim. Gerekli temizlik yapıldıktan sonra yüzüme bakmak için aynaya baktığımda çok şaşırdım. Nasıl olur da bu kadar kısa sürede pürüzsüz, yumuşacık ve rengi değişmiş bir yüze sahip olabildiğime inanamadım.

Sivilce lekelerimde gözle görünür şekilde azalma olmuştu. Siyah lekelerim ise tamamen gözden kayboldu. Şuan için çok yoğun olduğumdan dolayı ikinci seansı 15 gün sonraya aldım. Gelişmeleri sizinle paylaşacağım. İlk seans için gayet başarılı sonuç elde ettiğimi söyleyebilirim. Özellikle çalışan bayanların en büyük sırrı olabilecek

Hydrafacial ile tanışmanızı şiddetle öneririm. Bugüne kadar kullandığım hiçbir yüz bakım seti bu denli etkileyici bir etki bırakamamıştı.

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Osman Şenel Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu Esstanbul Güzellik Merkezi'nde yaptırdım ve çok memnunum. Hasta Yorumunu Gizle
HydraFacial Soru/Cevapları
Tümünü Gör
HydraFacial fiyatı 1 doktor cevapladı
Doktora Sor Doktora Sor