İlk Seans Hydrafacial Deneyimim

İlk Seans Hydrafacial Deneyimim
nakipoglu MEMNUN FİYAT: TL - İstanbul

Hydrafacial’ı ilk olarak Amerika’da teyzemi ziyaretim sırasında tanıdım. ABD’de baya ünlü olan Hydr...

19.04.2017

Hydrafacial’ı ilk olarak Amerika’da teyzemi ziyaretim sırasında tanıdım. ABD’de baya ünlü olan Hydrafacial cilt bakım cihazı ülkemizde çok fazla tanınmıyor. Yeni yeni internette ilanlar görmeye başladım. Birçok klinik Hydrafacial edinmiş ve hizmet vermeye başlamış durumda.

Çalışan kadınların en önemli sorunlarından biri yetersiz zamandır. Hele de evliyseniz, sınırlı sürede o kadar çok iş kalır ki üzerinize… Uykusuzluk, sigara, alkol, yağlı yiyecekler, stres, hava kirliliği gibi birçok sebep yüzünden cildimize zaman ayıramaz oluruz. Hele hele hamilelik gibi hormonal dengemizi alt üst edecek bir deneyimimiz olursa, bir anda o bebeksi cildimizi kaybederiz.

Hydrafacial aslında biz kadınların tam da aradığı özelliklere sahip bir ürün. Özellikle cildi benim gibi karma olan ve akne lekeleri ile dolu olan biri için gerçekten muhteşem bir alet. Yaklaşık 40 dakika olarak yapılan seanslar sırasında yüzünüze cildinizin hangi tipe dahil olduğu ve şikayetlerinize göre solüsyonlar uygulanıyor. Laser teknolojisi ile de bu solüsyonlar cildinize yedirilerek seans tamamlanıyor.

Teyzemin 60 yaşında olup da nasıl bu denli bebeksi bir tene sahip olduğunu da bu şekilde öğrenmiş oldum. Sanırım bunda en büyük yardımcısı Hydrafacial olsa gerek. Türkiye’ye döndükten ve kısa bir araştırma yaptıktan sonra Hydrafacial’ın oturduğum semte yakın yerde bulamadığım için planımı rafa kaldırmıştım ki; Esstanbul Güzellik Merkezi’nde bu cihazın olduğunu öğrendim.

Genelde yüzümle ilgili işlem yaptırdığım sırada gözlerimi kapalı tutarım. Hydrafacial uygulaması sırasında da bu ritüelimi devam ettirdim. Gerekli temizlik yapıldıktan sonra yüzüme bakmak için aynaya baktığımda çok şaşırdım. Nasıl olur da bu kadar kısa sürede pürüzsüz, yumuşacık ve rengi değişmiş bir yüze sahip olabildiğime inanamadım.

Sivilce lekelerimde gözle görünür şekilde azalma olmuştu. Siyah lekelerim ise tamamen gözden kayboldu. Şuan için çok yoğun olduğumdan dolayı ikinci seansı 15 gün sonraya aldım. Gelişmeleri sizinle paylaşacağım. İlk seans için gayet başarılı sonuç elde ettiğimi söyleyebilirim. Özellikle çalışan bayanların en büyük sırrı olabilecek

Hydrafacial ile tanışmanızı şiddetle öneririm. Bugüne kadar kullandığım hiçbir yüz bakım seti bu denli etkileyici bir etki bırakamamıştı.
Bu deneyimi faydalı buluyor musunuz? EVET - HAYIR
0 kişi bu deneyimi faydalı buldu

BENZER DENEYİMLER

GERÇEKLEŞTİREN DOKTOR

Esstanbul Güzellik Merkezi'nde yaptırdım ve çok memnunum.

  • Doktorun yaklaşımı
  • Sorularımı cevaplandırılması
  • Tedavi sonrası takip
  • Benimle geçirdiği zaman
  • Telefon ve emaillerime dönüşleri
  • Ekibin profesyonellik ve nezaketi
  • Ödeme Süreci
  • Bekleme süreleri

SON EKLENEN DOKTORLAR

Toplam 1467 doktor var

Uzman Dr. Bahadır Özen

Fransız Askısı, Dolgu (Genel), Ozon Tedavisi, Örüm...

DETAYLI İNCELE
Prof. Dr. Fahrettin Yılmaz

Burun Estetiği, Botox, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz ...

DETAYLI İNCELE
Doç. Dr. Dağhan Işık

Bacak Germe, Popo Büyütme, Uyluk Germe, Kaş Kaldır...

DETAYLI İNCELE
Op. Dr. Ali Evlice

Kepçe Kulak Ameliyatı, Burun Estetiği...

DETAYLI İNCELE
Op. Dr. Orkun Uyanık

Yüz Germe, Meme Küçültme, Meme Büyütme, Burun Este...

DETAYLI İNCELE
Op. Dr. Hilmi Berkant Tunç

Boyun Germe, Meme Dikleştirme, Yüze Yağ Enjeksiyon...

DETAYLI İNCELE
Dt. Engin Peray

Diş Taşı Temizliği, Kanal Tedavisi, Dudak Damak Ya...

DETAYLI İNCELE
Dt. Şener Kayapınar

Protez, İmplant Cerrahisi, Diş Çekimi, Gülüş Tasar...

DETAYLI İNCELE
Prof. Dr. Murat Aksoy

Skleroterapi, Varis Tedavisi...

DETAYLI İNCELE