Sırala
18 October 2019
Tedaviden 2 ay sonra

Hayatımın en doğru kararlarından birisi: Burun Estetiği

Burun estetiği kararı benim için baya zor bir karardı. Çünkü burnumun yeni şekliyle yüzüm bambaşka görünebilirdi. Ama şu anki hislerimi ve doktorumun benim için yaptıklarını kelimelere dökmek gerçekten çok zor.

Şu anda hissettiğim mutluluğu tarif edemem :) Burun estetiği olmaya karar verdikten hemen sonra en yakın arkadaşıma anlattım ki ona da minnettarım bu kararımda sonuna kadar yanımda oldu.

Ameliyat gününde oldukça gergindim ama hastane personeli, iki tatlı hemşire Murat Bey ve Aziz Bey ismini hatırlayamadığım diğer personal çok güleryüzlü ve kibar karşıladı beni. Ve tabi ki plastik cerrahım Ersin Bey benim için tüm süreci anlattı ve kesinlikle emin ellerdeydim.

Her şey çok hızlı oldu. İyileşme sürecim de aynı şekilde. 9 gün sonra işe döndüm. Morluk olmadı bende. Ama biraz şişlik vardı.

Hayatımı olumlu anlamda değiştirdikleri ve benimle bu kadar ilgilendikleri için doktoruma tekrar çok teşekkür ediyorum aynı zamanda ekibine de tabi. Gerçekten doğal durmayan bir sürü burun görmüştüm, kendi burnumu o kadar seviyorum ki. Çok başarılı bir doktorum var ve sonucu gördükçe tabi çok şanslı hissediyorum kendimi.

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Mehmet Ersin Gönüllü Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu Doktorum çok iyi işinde, tüm aileme arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye ediyorum. Hasta Yorumunu Gizle