Hastane Tipi
Şehir

EL BOTOKSU DENEYİMİM- TAM BİR HAYALKIRIKLIĞI

EL BOTOKSU DENEYİMİM- TAM BİR HAYALKIRIKLIĞI
sfrt MEMNUN DEĞİL FİYAT: TL - İstanbul

Merhaba! Benim bir rahatsızlığım var.Hani buna rahatsızlık demek de çok doğru değil çünkü bu durum...

26.09.2016

Merhaba!

Benim bir rahatsızlığım var.Hani buna rahatsızlık demek de çok doğru değil çünkü bu durum tıpta hastalık olarak geçmiyor.Hatta birçok doktora göre bir lütuf!Fakat bu olayı yaşayan için tam bir işkence! Ne mi bu durum? Ben terliyorum! Evet her insan terler ne var bunda diye atılanları duyar gibiyim! Fakat ben normal terleyen bir insanın neredeyse 5-6 katı daha fazla terliyorum.Ellerimdeki ter sanki damlatan bir musluk gibi şıp şıp akıyor yaz aylarında, hatta bazen terlemekten o kadar tahriş oluyor ki elimde su toplayıp patlamış gibi yaralar oluşuyor. Tokalaşma, renkli giyme kısmını saymıyorum. Evet, evet koltuk altlarımda aynı şekilde terliyor ama kışın o kadar büyük bir tehdit oluşturmuyor. Genetik! Senelerce gezmediğim doktor kalmadı. İyontoforez, tedavisi bile gördüm. Bilmeyenler için açıklayayım; su dolu bir kabın içine belli akımlarda elektrik veriliyor ve siz o suyun içine ellerinizi sokuyorsunuz. O tedavi ile terlemem bir ay boyunca durdu fakat bu sefer yüzüm, vücudum terlemeye başladı.Yani ter yön değiştirdi! Bir aydan sonra da hem eski terlemem geri geldi hem de vücudumda terleme kaldı. 
sfrt - İstanbul - 3 yıl önce

Uygulama

Doktor bulundu fiyat her bölge için 600 denildi, hadi dedim koltuk altını da yaptırayım renkli kıyafetler giyerim.Fakat özel muayene yeri elime uyuşturucu kremler sürüldükten sonra el için fiyatın 800, koltuk altı içinse 1200 olduğunu söyledi.Önce bir sinir oldum ama ellerimi o an yaptırmaktan başka çarem olmadığı için sadece elimi yaptırdım.

Öncelikle doktor elime krem sürdü. Fakat elim aşırı terlediği için, uyuşturucu krem maalesef bende etki etmedi. Botoks öncesi sonrası yorumlarda böyle bir duruma denk gelmemiştim.

Sonuç olarak ellerim iki, üç gün hiç terlemedi ama sonrasında terleme yine devam etti. Arkadaşım doktoru aradığında iki haftada botoksun oturacağı böylelikle tam etkisi görüleceği söylendi.

Bazı durumlardan dolayı kontrole bir ay sonrasında gidebildim. Zaten kontrolde de para alınmayacağı ve terleyen noktalara rötuş yapılacağı söylendiği için çok rahattım.

sfrt - İstanbul - 3 yıl önce

"Doktor tekrar ücret talep etti”

Neyse, ben gittim kontrole ve terlememin aynen devam ettiğini söyledim. Doktor dozun az geldiğini ve tekrar bir işlem daha uygulamamız gerektiğini söyledi.
Bundan ücret almayacaksınız değil mi dediğimde ne dedi tahmin edin; tabiki alacağız! O an, nasıl delirdiğimi hatırlamıyorum.10 yıllık arkadaşımın şaşkınlıktan ağzı açık kaldı, doktor bir şeyler söylemiş ama ben duymadım bile.

Bağırdım, bana böyle bir bilgi verilmedi, ben paramı çöpe mi attım, zaten 600 olan fiyatı 800 e yükselttiniz sesim çıkmadı diye… Sonra ne mi oldu? Paşa, paşa ücretsiz botoksu yapmak zorunda kaldılar.İnsanları salak yerine koyan, sözünün arkasında durmayan esnaf, klinik, hastane, o, bu yerlere saygım yok maalesef.

sfrt - İstanbul - 3 yıl önce

Botoks Öncesi Sonrası Değişiklik Olmadı

Zaten adam bana tam anlamıyla güven vermemişti. Fiyat olayında da düzenbazlık yapmaları beni çıldırtmıştı ama mecbur yaptırmıştım. Terlemem birkaç tık azaldı ama hala devam ediyor, bakalım bir ay sonra ne durumda olacağım ? Maalesef Botoks kalıcı bir çözüm değil, 6 ayda bir yenilenmesi gerekiyor.
Umarım bu konuda sorun yaşayanlara yardımcı olabilmişimdir.

Bir de merak ediyorum devlet hastanelerinde bu tedavi yapılabiliyor mu ya da devlet bir kısmını karşılıyor mu? Botoks öncesi sonrası tüm süreçleri iyi değerlendirin. Bilen varsa yazarsa sevinirim, çünkü öyle az buz bir rakam değil bahsedilen.

Bu deneyimi faydalı buluyor musunuz? EVET - HAYIR
0 kişi bu deneyimi faydalı buldu

BENZER DENEYİMLER

MEMNUN FİYAT: TL
btk-21 - İstanbul - 5 ay önce gönderildi.

SON EKLENEN DOKTORLAR

Toplam 1590 doktor var

Prof. Dr. Erhan Sönmez

Ameliyatsız Cilt Gençleştirme, Dolgu (Genel), Meme...

DETAYLI İNCELE
Dr. N. Arden Ekmekci

Dermapen, Ozon Tedavisi, Sakal Ekimi, Kimyasal Pee...

DETAYLI İNCELE
Dr. Hasan Aydilek

İmplant Cerrahisi, Gülüş Tasarımı...

DETAYLI İNCELE
Neopital Saç Ekimi Kliniği

Sakal Ekimi, Kaş Ekimi, Bıyık Ekimi, Saç Ekimi...

DETAYLI İNCELE
Hermest Clinic Saç Ekim Merkezi

Sakal Ekimi, Bıyık Ekimi, Saç Ekimi...

DETAYLI İNCELE
Op. Dr. Aykut Gök

Vaser Liposuction, Popo Büyütme, Yanak Estetiği (...

DETAYLI İNCELE
Prof. Dr. Cenk Demirdöver

Burun Estetiği, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Karın...

DETAYLI İNCELE
Prof. Dr. Haluk Vayvada

Burun Estetiği, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Karın...

DETAYLI İNCELE
Prof. Dr. Adnan Menderes

Yara İzi Düzeltilmesi (Skar Revizyonu), Dudak Dama...

DETAYLI İNCELE