Sırala
08 April 2020
Tedaviden 5 ay sonra

Çok başarılı bir burun estetiği :)

Yıllardır burnumdaki hasar nedeniyle nefes sorunum zaten vardı bunun için deviyasyon ameliyatı olmak istiyordum ve tabiki burnumda oluşan kemikte yaşım geçtikçe beni rahatsız etmeye başladı. daha sonra köpek saldırısından dolayı oluşan burnumdaki ısırık kıkırdak kırılmasına ve ucuyla kemiği arasında bir boşluk kalmasına sebep oldu.Çok şanlıyım ki Süleyman Taş' a rastladım. İnstagram üzerinden gördüm ve yaptığı işlere aşık oldum önce. Daha sonra çok değerli asistanlarıyla konuşarak Süleyman Bey'le bir görüşme ayarladık. Her konuda çok gerçekçi, göz boyamaya ihtiyacı yok çünkü gerçekten mükemmel başarılı bir doktor. İlk gördüğüm andan sonra kesin karar verdim.Bana çok fazla güven verdi ve dediğim gibi bunu göz boyayarak değil, yaptığı işlerle gösterdi zaten. Ameliyat günü çok stresliydim ama emin ellerde olduğum için bi o kadar da rahattım.Ameliyattan sonra morluğum olmadı bile kendime inanamadım çünkü hassas bi tenim var. ilk bir kaç gün şişme oldu tabiki. 2 hafta sonra normal şekilde hayatıma devam edebildim sorunsuz. ilk zamanlar biraz hassasiyet ve şişlik vardı. Ki bu çok normal insanlar 2. haftamın sonunda estetik olduğumu anlamıyordu bile çünkü o kadar doğal ve bana uygundu ki.Şu an üzerinden tam 7 ay geçti ve inanın ben de unutuyorum bu süreçten geçtiğimi. Hayatımın 2 yılı geçirdiğim kaza psikolojimi bozdu ve kendime olan güvenimi çok zedelemişti. Süleyman Bey hayatıma çok güzel dokundu ve beni bu zorlu süreçten kurtardı. Şu an eskisinden çok daha iyi nefes alıyorum ve çok daha iyi bir görüntüye sahip burnum.

Yorum Yaz 1 Yorum
suleymantas 12 May 2020

Merhaba tatlı Beliz, Harika yorumun, güzel sözlerin ve deneyimini paylaştığın için çok teşekkür ederim. Anneciğine selamlar. Tekrar görüşmek dilegiyle, sağlıklı günler.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Doç. Dr. Süleyman Taş Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu Süleyman Bey' i ilk sosyal medyadan gördüm ve yaptığı işlere aşık oldum. Kendisiyle tanıştıktan sonra başka birini düşünmedim bile. Çok gerçekçi asla göz boyamıyor. Yüzünüze uygun olan neyse onu yapıyor ve gerçekten benim hayatıma çok güzel dokundu, çok büyük bir yükten kurtardı. Konuşmaları insana güven veriyor çünkü işini çok iyi yapıyor. Bana göre bu işin uzmanı o. Neyi nasıl yapacağını anlatıyor ve gerçekten dediği gibi de yapıyor. Bandajımı çıkardığı anı unutamıcam.. mutluluktan ağladım. dediğim gibi bu işin uzmanı Süleyman Taş. Hasta Yorumunu Gizle